Loader

  Blog

Dla kogo pożyczka poza bankowa pod zastaw nieruchomości?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana jest osobom posiadającym nieruchomość na terenie Polski. Można też ją uzyskać jeśli osoba trzecia nam jej użyczy

Zła historia kredytowa i co dalej?

Każdy z nas posiada zobowiązania finansowe nawet osoby bez kredytów w codziennym życiu płacą regularnie za usługi lub daniny na rzecz państwa.

Jak wygląda proces uzyskania pożyczki do zastaw nieruchomości?

Jak wygląda proces uzyskania pożyczki do zastaw nieruchomości? Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości trzeba przejść kilka prostych kroków. Po pierwsze należy się

Czy muszę mieć działalność aby uzyskać poza bankową pożyczkę pod zastaw?

W związku z obowiązującymi w Polsce przepisami ustawy o kredycie hipotecznym pożyczki zabezpieczone nieruchomością mogą oferować konsumentom jedynie Banki oraz SKOK-i.

Czy pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości jest bezpieczna?

Brak zdolności kredytowej? Niekorzystna historia kredytowa? Inne zobowiązania? Nagłe wydatki? Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości

Jak wziąć pożyczkę pod zastaw mieszkania?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości.

Pożyczka bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US

Czym jest pożyczka bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US? Pożyczek bez BIK, KRD, BIG, ERIF (a w przypadku przedsiębiorców US i ZUS)

Pożyczka bez dochodów i zdolności

Czy jest pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości? Pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości to inaczej pożyczka, której zabezpieczeniem jest mieszkanie, dom lub lokal.

Gdzie mogę podpisać umowę pożyczki?

Kiedy i jak mogę podpisać umowę pożyczki pod zastaw nieruchomości? Cały proces przyznania pożyczki pod zastaw nieruchomości odbywa się on-line.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dzięki temu, że nasze rozwiązanie jest tak proste możesz zyskać: środki finansowe na dowolny cel w ciągu kilku dni,

Czy można otrzymać pożyczkę pod zastaw mieszkania bez Księgi Wieczystej?

Jak najbardziej jest to możliwe. Pożyczka zostanie udzielona na podstawie umowy pożyczki i wpisu do dz. II nowo zakładanej Księgi Wieczystej jako zabezpieczenie .

Czy muszę mieć rachunek bankowy aby otrzymać pożyczkę?

Tak, klient musi posiadać lub dysponować rachunkiem bankowym. Jedyną formą uruchomienia pożyczki jest przelew bankowy na wskazany rachunek.

Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki?

Pożyczkę pod zastaw nieruchomości można uzyskać na rok lub dwa lata z możliwością wielokrotnego przedłużenia umowy. Warunkiem przedłużenia umowy jest terminowa splata rat.

Czy mogę wcześniej spłacić pożyczkę?

Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki przed terminem wyznaczonym w umowie. Możliwa jest zarówno częściowa wcześniejsza spłata pożyczonego kapitału jak i całości pożyczki przed czasem.

9 najważniejszych pytań i odpowiedzi na temat pożyczek

Dla kogo? Dla Ciebie lub Twojej firmy. Jaki jest koszt pożyczki? 10% w skali roku + jednorazowa prowizja. Jakie warunki muszę spełnić?

Masz pytanie? Zadzwoń!

507 77 17 17