Loader

Zła historia kredytowa i co dalej?

Każdy z nas posiada zobowiązania finansowe nawet osoby bez kredytów w codziennym życiu płacą regularnie za usługi lub daniny na rzecz państwa.

Zmienną sytuacja życiowa oraz gospodarcza czasami powoduje brak możliwości spłaty posiadanych zobowiązań. Szczególnie często sytuacja ta dotyka przedsiębiorców, którzy są narażeni na ciągłe zmiany w gospodarce lub wciąż zmieniające się przepisy prawa. Obecnie według danych NBP już ponad 2 mln Polaków ma problemy ze spłatą zobowiązań. Czasami są to jedynie opóźnienia w spłacie ale często są to zobowiązania wymagalne lub dochodzone na drodze egzekucji sądowej.

Firmy posiadające złą historie kredytową lub już wypowiedziane umowy kredytów często nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą wnioskować o pożyczkę na spłatę tych zobowiązań nawet wtedy gdy sprawą interesuje się komornik sądowy! Posiadając nieruchomość oraz prowadząc firmę można łatwo spłacić swoje dotychczasowe zobowiązania oraz dodatkowo uzyskać środki np. na rozwój lub rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wystarczy jedynie złożyć prosty wniosek o pożyczkę, uzyskać decyzję, popisać umowę i wypłacić środki na wskazany we wniosku cel.

Celem pożyczki może być spłata wszystkich posiadanych zobowiązań w tym kredytów, pożyczek, chwilówek, kredytów firmowych a także zaległości w ZUS, US lub zaległości czynszowych. Jedna niższa rata oraz brak zaległości może ułatwić otrzymanie finansowania z banku lub innej instytucji finansowej. Jest to często pierwszy krok do poprawy kondycji  finansowej, redukcji zobowiązań oraz naprawy złej historii kredytowej. Złóż wniosek już teraz: wniosek o pożyczkę

Masz więcej pytań? Zachęcamy do kontaktu.Zła historia kredytowa i co dalej ukryty tekst