Loader

Pożyczka pod zastaw nieruchomości on-line

Od jakiegoś czasu nasi klienci pytają jak szybko i bez wychodzenia z domu otrzymać pożyczkę pod zastaw nieruchomości i czy jest to w ogóle możliwe?

Wyszliśmy na przeciw waszym oczekiwaniom wprowadzając ofertę pożyczki pod zastaw on-line. Łatwo i szybko uzyskasz pożyczkę załatwiając 90% formalności on-line.
Już przed rozwojem pandemii można było sprawnie uzyskać pieniądze pod zastaw nieruchomości, jednak obecna sytuacja wymusiła na urzędach i innych instytucjach rozwój usług on-line.

Teraz pokażemy C jak uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości on-line w kilku prostych krokach:

  • Zadzwoń do nas 50 777 17 17 lub napisz na Czacie pfphermes.pl/kontakt aby zweryfikować dostępność oferty dla Ciebie (jesteśmy dostępni przez cały tydzień od 8.00 do 22.00).
  • Po otrzymaniu wstępnej oferty, złóż wniosek na stronie internetowej - Wniosek o pożyczkę. Na stronie znajdziesz również wskazówki jakie informacje są potrzebne.
  • Poczekaj ok. 12 godzin na decyzję przyznającą Ci pożyczkę. Informację otrzymasz mailem oraz telefonicznie - dlatego potrzebujemy twoje dane. 
  • Decyzja pożyczkowa zawiera bardzo szczegółowe informację na temat oferty, wysokość raty, okres spłaty, koszty pożyczki, jeśli je akceptujesz po prostu zadzwoń do nas i powiedz to.
  • W treści decyzji znajdziesz informację co robić dalej, jakie dokumenty musisz nam przedstawić aby podpisać umowę. Uwaga! Wszystkie dokumenty urzędowe, zaświadczenia, wypisy, wyrysy, mapy etc. otrzymasz obecnie poprzez Internet, potrzebujesz jedynie swojego profilu zaufanego (www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany) a może go mieć każdy obywatel RP.
  • Prześlij te dokumenty skanem na maila, w odpowiedzi otrzymasz wzór umowy pożyczki oraz propozycję terminu podpisania umowy.
  • Umowę podpiszesz u notariusza
  • Pieniądze dostaniesz tego samego dnia na rachunek bankowy.

Jak widzisz prawie wszystkie te kroki są do załatwienia bez wychodzenia z domu, on-line. Hipotekę za Ciebie również on-line ustanowi notariusz co masz zagwarantowane w umowie pożyczki. 
Nie trać zatem czasu na szukanie ofert i złóż wniosek już dziś.