Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
10 000 mieszkańców
Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 7,2% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 24 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki.
Zajęcia komornicze na kontach nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki.
Pożyczka pod zastaw domu to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Toruń. To rozwiązanie, po które sięgają przedsiębiorcy nie mogące otrzymać pożyczki w inny sposób.
Prywatne pożyczki pod zastaw domu są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz sprawdzonej firmie – PFP Hermes – pożyczki. Pożyczka jest dostępna w Twoim mieście Toruń, w województwie Kujawsko-Pomorskie.
Bywają takie momenty w życiu, że nagle potrzebujemy dodatkowych pieniędzy.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia pożyczki. Najczęściej jest to wynik braku zdolności kredytowej lub też złej historii kredytowej.
Rozwiązaniem dla tego typu produktów finansowych są prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości – mieszkań lub domów.
Pożyczka pod zastaw nieruchomości – mieszkań lub domów to sposób na pozyskanie funduszy w nagłych przypadkach. Kwota pożyczki może wynieść do 50% wartości mieszkania. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które posiadają działalność od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Formalności w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do niezbędnego minimum. Pieniądze można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel.
Uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości jest nieskomplikowane. Oto instrukcja, w jaki sposób można uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości.
Prywatna pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Jak więc możesz zauważyć, otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu, jest proste i bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na każde pytanie.
Toruń (niem. Thorn, łac. Thorunia, Torunium) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, jedna z dwóch stolic województwa kujawsko-pomorskiego - siedziba marszałka, zarządu i sejmiku województwa oraz jednostek im podporządkowanych, a także jednej z najlepszych uczelni wyższych w Polsce – Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Jest również siedzibą władz powiatu toruńskiego i stolicą rzymskokatolickiej diecezji toruńskiej, jednym z miast centralnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz centralnym ośrodkiem Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Drugie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Położone jest nad Wisłą i Drwęcą. Jego prawobrzeżna część leży na Pomorzu, zaś lewobrzeżna znajduje się na Kujawach.
Jest dużym ośrodkiem gospodarczym i handlowym oraz ważnym węzłem drogowym i kolejowym. Pod Toruniem działa Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Toruń to ośrodek akademicki, naukowy, kulturalny i turystyczny. W mieście działa orkiestra symfoniczna oraz teatry, kina, liczne muzea i galerie sztuki. W ciągu miesiąca w Toruniu odbywa się średnio sto różnego rodzaju imprez kulturalnych, poczynając od festiwali, koncertów, wystaw, spektakli teatralnych, przeglądów poetyckich i fotograficznych, a na plenerowych pokazach historycznych kończąc. Toruń jest także siedzibą Garnizonu Toruń, orkiestry wojskowej i kilku jednostek wojskowych. Znajduje się tu 6 konsulatów honorowych.
W Toruniu odbywa się szereg krajowych i międzynarodowych imprez sportowych, których bazę stanowią m.in. Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego i Arena Toruń, na której w 2021 roku odbyły się 36. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.
W Toruniu swoją siedzibę mają liczne instytucje szczebla wojewódzkiego, m.in. Wojewódzki Urząd Pracy i Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej.
Toruń jest jednym z najstarszych miast Polski (prawa miejskie uzyskał w 1232 roku). W czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów Toruń był jednym z najbogatszych i zarazem jednym z czterech największych miast Królestwa Polskiego, miastem królewskim i hanzeatyckim, które uzyskało w 1365 roku prawo składu. Miastem posiadającym autonomiczne uprawnienia polityczne, w tym m.in. prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla. Obywatelstwo Torunia dawało przywilej do posiadania ziemi. Toruń to miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika.
W 1997 roku Zespół Staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Patronem Torunia jest św. Jan Chrzciciel, a święto miasta obchodzone jest 24 czerwca.
Według danych GUS 1 stycznia 2023 r. liczył 195 690 mieszkańców (16. miejsce w kraju). Powierzchnia wynosiła 115,72 km² (24. miejsce w kraju), natomiast gęstość zaludnienia 1691 osób/1 km² (5. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim).