Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców
Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 12% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 12 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do firmy windykacyjnej a potem do Sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki dla Twojej firmy.
Zajęcia komornicze na kontach firmowych nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki. Natomiast jeśli chcesz zabezpieczyć pożyczkę dla Twojej firmy nieruchomością zajętą przez komornika to nie jest to możliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa w Polsce.
Pożyczki dla firm pod zastaw mieszkania to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Bydgoszcz. To rozwiązanie, po które sięgają przedsiębiorcy nie mogące uzyskać pożyczki w inny sposób.
Prywatne pożyczki pod zastaw mieszkania są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz solidnej firmie – Hermes - Powszechny Fundusz Pożyczkowy. Pożyczka jest dostępna w Twoim mieście Bydgoszcz, w województwie Kujawsko-Pomorskie.
Bywają takie momenty w życiu, że nagle potrzebujemy dodatkowych środków.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia kredytu. Najczęściej jest to wynik niskiej zdolności kredytowej lub też negatywnej historii kredytowej.
Alternatywą dla tego typu produktów są bezpieczne pożyczki pod zastaw mieszkań i domów.
Pożyczka pod zastaw mieszkań i domów to sposób na pozyskanie pieniędzy w nagłych przypadkach. Warto pożyczki może wynieść do 50% wartości nieruchomości. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które mają działalność od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Formalności w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do niezbędnego minimum. Pożyczkę można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymaną pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.
Otrzymanie pożyczki pod zastaw nieruchomości - domu lub mieszkania jest łatwe. Oto krok po kroku instrukcja, w jaki sposób można uzyskać pożyczkę.
Prywatna pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Zauważ więc, że otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu, jest nie tylko proste ale i bezpieczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z nami – odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Bydgoszcz (łac. Bidgostia, niem. Bromberg) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, siedziba wojewody i jednostek mu podporządkowanych oraz największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego.
Stolica Księstwa bydgosko-wyszogrodzkiego, Obwodu Nadnoteckiego, Departamentu, Rejencji oraz województw: pomorskiego, bydgoskiego i ponownie bydgoskiego. Położone na styku czterech makroregionów Pojezierzy Południowobałtyckich, nad rzeką Brdą, Kanałem Bydgoskim i Wisłą, która poprzez Przełom Fordoński zwraca się ku Morzu Bałtyckiemu. Miasto położone jest częściowo w pradolinie rzeki Brdy. Ciągnie się od Łąk Nadnoteckich aż po Wisłę, gdzie Brda ma swoje ujście. Od strony południowej i północnej usytuowane są pasma wysoczyzn.
Bydgoszcz zajmuje 9. miejsce w Polsce pod względem liczby ludności (324 984 osoby według danych Głównego Urzędu Statystycznego z 30 czerwca 2024 roku).
Duży ośrodek przemysłu, handlu i logistyki oraz węzeł drogowy, kolejowy i żeglugi śródlądowej. Na terenie miasta jest zlokalizowany Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz port rzeczny. Bydgoszcz jest jednym z głównych krajowych ośrodków branży informatycznej oraz usług dla biznesu Business Process Outsourcing/Share Service Center. W Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym działa Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Bydgoszcz to także ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny. W 15 szkołach wyższych studiuje ok. 35 tys. osób. Działają m.in.: opera, filharmonia, teatry, kina, muzea, galerie sztuki, orkiestry i zespoły muzyczne, rocznie odbywa się ok. 100 przeglądów i festiwali kulturalnych. Atrakcyjność turystyczną Bydgoszczy oprócz zabytków podkreśla oryginalne nabrzeże od strony rzek i kanałów, Wyspa Młyńska oraz bogactwo architektury z okresu belle epoque. Od 2010 światowe witryny turystyczne polecają Bydgoszcz wśród grona 10 najlepszych celów podróży w Polsce. W mieście zlokalizowany jest duży garnizon wojskowy oraz siedziby większości instytucji NATO obecnych w Polsce. Bydgoszcz jest także siedzibą diecezji kościoła rzymskokatolickiego, członkiem Unii Metropolii Polskich, Eurocities, Stowarzyszenia Miast Króla Kazimierza Wielkiego, siedzibą 9 konsulatów honorowych.
Bydgoszcz wraz z powiatem bydgoskim i otaczającymi gminami tworzy aglomerację (Bydgoski Obszar Funkcjonalny), zamieszkałą przez ok. 600 tys. osób. Miasto wyróżniają m.in. Bydgoski Węzeł Wodny oraz największy w Polsce Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Otaczają je duże kompleksy leśne: Puszcza Bydgoska od południa i Bory Tucholskie od północy. Z uwagi na dogodne warunki naturalne i szkoleniowe (Brda, tor regatowy, infrastruktura wodna, Bydgostia i inne kluby) miasto uchodzi za „stolicę polskiego wioślarstwa” Od 1928 sportowcy bydgoscy (głównie wioślarze i kajakarze) zdobyli 32 medale, co stanowi 10% wszystkich medali zdobytych na letnich olimpiadach przez Polaków. Od 1999 odbywa się w Bydgoszczy szereg międzynarodowych imprez sportowych, których bazę stanowią m.in. stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka oraz hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka.
Miasto królewskie lokowane w 1346 roku położone było w XVI wieku w województwie inowrocławskim. W XIX wieku Bydgoszcz była siedzibą władz departamentu bydgoskiego, rejencji bydgoskiej, a od 1945 województwa bydgoskiego. Patronami miasta są biskupi: św. Marcin i św. Mikołaj. Świętem miasta jest 19 kwietnia, dla upamiętnienia nadania Bydgoszczy praw miejskich przez Kazimierza Wielkiego w 1346. Historyczne centrum miasta (Stary Rynek) znajduje się dokładnie na 18. południku długości geograficznej wschodniej.