Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców
Pożyczkę mogą otrzymać wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 12% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 12 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do firmy windykacyjnej a potem do Sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki dla Twojej firmy.
Zajęcia komornicze na kontach firmowych nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki. Natomiast jeśli chcesz zabezpieczyć pożyczkę dla Twojej firmy nieruchomością zajętą przez komornika to nie jest to możliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa w Polsce.
Pożyczka dla firm pod zastaw nieruchomości – domu czy mieszkania to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Golub-Dobrzyń. To wyjście, po które sięgają osoby prowadzące działalność nie mogące otrzymać pożyczki w inny sposób.
Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości – domu czy mieszkania są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz solidnej firmie – PFP Hermes – pożyczki. Pożyczki są dostępne w Twoim mieście Golub-Dobrzyń, w województwie Kujawsko-Pomorskie.
Bywają takie momenty w życiu, że nagle potrzebujemy pieniędzy.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia pożyczki. Najczęściej jest to wynik braku wypłacalności lub też trudnej historii kredytowej.
Alternatywą dla tego typu produktów są prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości.
Finasnowanie pod zastaw nieruchomości to sposób na pozyskanie funduszy w nagłych przypadkach. Jej wartość może wynieść do 50% wartości domu. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które mają firmę od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Dokumenty w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do minimum. Wypłatę pożyczki można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymaną pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.
Zaciągnięcie pożyczki pod zastaw nieruchomości - domu lub mieszkania jest bardzo proste. Oto krok po kroku instrukcja, w jaki sposób można uzyskać finansowanie.
Prywatna pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Jak więc możesz zauważyć, otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu, jest proste i bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami – rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na każde pytanie.
Golub-Dobrzyń – miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba powiatu golubsko-dobrzyńskiego i gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń.
Golub-Dobrzyń powstał formalnie 15 maja 1951 (de facto już w 1941 roku) przez połączenie miast Golubia i Dobrzynia nad Drwęcą, leżących na przeciwległych brzegach Drwęcy.
Rzeka nie tylko oddzielała od siebie miasta, lecz także stanowiła linię graniczną między Polską a państwem zakonu krzyżackiego w latach 1231–1454; w latach 1466–1772 oddzielała woj. chełmińskie od ziemi dobrzyńskiej, a od 1815–1918 oddzielała zabór pruski od rosyjskiego.
Prawobrzeżny Golub był miastem już w XIV w., chociaż dokładna data ustanowienia jego praw miejskich nie jest znana. Pierwszy dokument lokacyjny zaginął już w średniowieczu. Wznowił go wielki mistrz zakonu krzyżackiego Michał Küchmeister w roku 1421. W 1772 r. znalazł się w zaborze pruskim, przejściowo w latach 1807–1815 w Księstwie Warszawskim, po czym ponownie w Królestwie Prus do 1918 r. Jest prawie sześć razy mniejszy od Dobrzynia; w 2011 roku liczył 1887 mieszkańców.
Lewobrzeżny Dobrzyń nad Drwęcą posiadał prawa miejskie w latach 1789–1870 i ponownie od 1919. W 1793 r. znalazł się w zaborze pruskim, od 1807 do 1815 w Księstwie Warszawskim, później w Królestwie Polskim do 1832 r., a następnie w Imperium Rosyjskim aż do 1918 r. Według danych z 2011 Dobrzyń miał 10 722 mieszkańców
W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego, a wcześniej w latach 1950–1975 do województwa bydgoskiego.
Według danych GUS z 31 grudnia 2023 roku Golub-Dobrzyń liczył 11 261 mieszkańców.