Loader
 • pożyczka do 60% wartości nieruchomości 
 • dla firm
 • bez zaświadczeń z ZUS, US 
 • bez BIK, BIG, KRD 
 • bez badania zdolności kredytowej
 • elastyczna spłata

Pozyczka
pod zastaw
nieruchomosci
- Katowice

Kalkulacja wysłana, sprawdź maila
Ile chcesz pożyczyć?
Zwiń
50 000 zł
5 000 000 zł
Wpisz swoje dane, a za chwilę otrzymasz symulację pożyczki
Wpisz imię (minimum 3 znaki)
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Wpisz numer telefonu
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Comodo One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie. Administratorem danych osobowych jest Comodo One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Klimczaka 17/80, NIP 5252638495,REGON 363159274, KRS 00005900891. Inspektorem ochrony danych jest Anna Rayzacher dostępna pod adresem e-mail: rodo@pfphermes.pl ... Rozwiń
Zaakceptuj treść regulaminu
Zwiń

Co mam spełnić żeby dostać pożyczkę dla firm?

Posiadać nieruchomość

znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców

Prowadzić firmę

Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)

Jak szybko uzyskam pożyczkę?

3 proste kroki dzielą Cię od złożenia wniosku i otrzymania pożyczki

Zrób zdjęcia
nieruchomości

Zdjęcia wszystkich pomieszczeń
oraz budynku z zewnątrz

Znajdź numer
Księgi Wieczystej

Znajdziesz go w akcie
notarialnym nabycia

Wyślij do nas
wniosek

Wyślij swoje dane oraz zdjęcia
uzupełniając wniosek

Najczęściej pytacie

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas biuro@pfphermes.pl
ikona ikona

Jakie jest oprocentowanie pożyczki dla firm?

Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 12% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.

ikona ikona

Jak szybko dostanę pożyczkę dla mojej firmy?

Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 12 godzin od podpisania umowy.

ikona ikona

Co będzie jak nie spłacę pożyczki w terminie?

Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do firmy windykacyjnej a potem do Sądu. 

ikona ikona

Czy mogę mieć wpisy w BIK, BIG i KRD?

Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.

ikona ikona

Czy muszę przedstawiać zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US?

Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki dla Twojej firmy. 

ikona ikona

Czy udzielicie pożyczki jeśli mam komornika?

Zajęcia komornicze na kontach firmowych nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki. Natomiast jeśli chcesz zabezpieczyć pożyczkę dla Twojej firmy nieruchomością zajętą przez komornika to nie jest to możliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa w Polsce. 

Katowice

Śląskie

Pożyczka dla firm pod zastaw mieszkania, domu to produkt, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Katowice. To rozwiązanie, po które sięgają firmy nie mogące dostać pożyczki w inny sposób.

Pożyczki pod zastaw mieszkania, domu są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz odpowiedniej firmie – PFP HERMES – Powszechny Fundusz Pożyczkowy. Pożyczka jest dostępna w Twoim mieście Katowice, w województwie Śląskie.


Pożyczka pozabankowa dla firm pod zastaw w Katowice, Śląskie nieruchomości – czym jest?

Czasami zdarza się taki moment w życiu, że nagle potrzebujemy dodatkowych pieniędzy.

Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia kredytu czy pożyczki. Najczęściej jest to wynik braku wypłacalności lub też trudnej historii kredytowej.

Alternatywą dla tego typu produktów finansowych są bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Finasnowanie pod zastaw nieruchomości to sposób na pozyskanie funduszy w nagłych przypadkach. Kwota pożyczki może wynieść do 50% wartości domu. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które posiadają firmę od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.

Dokumenty w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do minimum. Środki finansowe można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymaną pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.
 

Jak wziąć pożyczkę dla firm pod zastaw domu lub mieszkania w mieście Katowice – krok po kroku

Zaciągnięcie pożyczki pod zastaw domu jest bardzo proste. Oto krok po kroku instrukcja, w jaki sposób można uzyskać wsparcie.

 • KONTAKT - Możesz skontaktować się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Telefonicznie tel. 507 771 717, e-mailowo biuro@pfphermes.pl, poprzez chat online dostępny na stronie internetowej www.pfphermes.pl na dole ekranu lub również poprzez www tym razem wysyłając swój wniosek.
 • ZDJĘCIA - Należy przesłać aktualne zdjęcia nieruchomości wraz z numerem księgi wieczystej. Posiadając te dane będziemy w stanie przedstawić ofertę finansowania pod zastaw nieruchomości
 • DOKUMENTY - Po zapoznaniu się z ofertą, gdy spełni ona oczekiwania, prześlij skanem na adres biuro@pfphermes.pl dokumenty wskazane w ofercie.
 • PROJEKT UMOWY - Posiadając te informacje możemy działać. Na podstawie przesłanych dokumentów i informacji piszemy umowę pożyczki. Otrzymasz ją na swój e-mail przed podpisaniem umowy, aby na spokojnie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.
 • UMÓWIENIE PODPISANIA UMOWY - Po Twojej akceptacji pozostaje umówić dogodny dla Ciebie termin podpisania umowy u notariusza.
 • WYPŁATA ŚRODKÓW - Po podpisaniu umowy u notariusza środki pieniężne zostaną wypłacone bezpośrednio na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.
   

Pożyczka pod zastaw mieszkania lub domu – czy to bezpieczne?

Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:

 •  ustanowienie zabezpieczenia spłaty zobowiązania w formie hipoteki na nieruchomości jest działaniem zgodnym z prawem (regulują to m.in. zapisy Kodeksu cywilnego),
 • terminowe spłacanie rat zobowiązania sprawia, że pożyczkodawca nie może dochodzić swoich praw do zastawionego domu czy mieszkania
 • po spłacie zobowiązania wpis o hipotece z księgi wieczystej zostaje wykreślony.
   

Zauważ więc, że otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu, jest proste i bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami – postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie.

Katowice (niem. Kattowitz) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, położone we wschodniej części Górnego Śląska, na Wyżynie Śląskiej. Jest siedzibą władz województwa śląskiego i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, a jednocześnie stanowi największe pod względem liczby ludności miasto konurbacji katowickiej i jedenaste największe w Polsce.

Katowice są stosunkowo młodym miastem, posiadającym prawa miejskie od 11 września 1865 roku, a po raz pierwszy wzmiankowane były w 1598 roku. Jego szybki rozwój rozpoczął się wraz z doprowadzeniem do Mysłowic przez Katowice linii Kolei Górnośląskiej w 1846 roku, a sprzyjał temu także rozwój przemysłu w regionie. W latach międzywojennych miasto stało się stolicą autonomicznego województwa śląskiego – najbogatszego wówczas regionu Polski. Po 1945 roku miasto odzyskało znaczenie jako ośrodek przemysłowy i administracyjny, a w latach 1953–1956 nosiło nazwę Stalinogród. Po transformacji ustrojowej od lat 90. XX wieku Katowice przeobraziły się w nowoczesny ośrodek wielofunkcyjny, w którym dokonały się zmiany w każdej dziedzinie.

Architektonicznie Katowice są stosunkowo młodym miastem z zabudową pochodzącą z różnych okresów historycznych, od zabytkowej zabudowy mieszczańskiej z drugiej połowy XIX wieku przez osiedla patronackie (w tym przede wszystkim Giszowiec i Nikiszowiec), katowicką modernę (m.in. archikatedra Chrystusa Króla i gmach Sejmu Śląskiego) po zabudowę powojenną, zarówno z czasów Polski Ludowej (w tym osiedla Tysiąclecia i W. Roździeńskiego), jak i najnowszą (w tym wysokościowce, jak m.in. Altus czy .KTW).

Katowice są wielofunkcyjnym ośrodkiem miejsko-usługowym o randze krajowej i regionalnej, a także należą do grona największych w Polsce ośrodków tego typu. Działalność przemysłowa pomimo restrukturyzacji nadal odgrywają istotną rolę, szczególnie w dziedzinach związanych z energetyką, hutnictwem oraz przetwórstwem surowców mineralnych. Siedzibę ma tutaj m.in. Tauron Polska Energia i Polska Grupa Górnicza.

Miasto stanowi istotny węzeł transportowy z dogodnym położeniem blisko granicy z Czechami i bliskością autostrad oraz linii kolejowej. Miasto przecina autostrada A4, kilka dróg krajowych (DK79, DK81 i DK86) i Drogowa Trasa Średnicowa, a także kilka linii kolejowych o znaczeniu magistralnym krzyżujących się na stacji Katowice, będąc znaczącym węzłem kolejowym. W odległości niecałych 40 km od centrum miasta znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice im. W. Korfantego.

Katowice są ważnym ośrodkiem edukacji i nauki ze względu na liczne szkoły wyższe i instytuty badawcze. Siedzibę ma tutaj większość uczelni publicznych województwa śląskiego, w tym m.in. Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach czy Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Ponadto miasto posiada kilka renomowanych liceów ogólnokształcących o zasięgu regionalnym.

Miasto odgrywa kluczową rolę w regionie jako ośrodek kulturalny, posiadając wiele teatrów, galerii sztuki, muzeów i centrów kongresowych. Jest ono siedzibą Teatru Śląskiego im. S. Wyspiańskiego w Katowicach – największej sceny dramatycznej w regionie. Strefa Kultury, która powstała na terenach dawnej kopalni „Katowice”, jest przestrzenią publiczną koncentrującą kilka placówek kultury: Muzeum Śląskie w Katowicach, siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Miasto jest organizatorem różnorodnych wydarzeń kulturalnych, koncertów, festiwali muzycznych i sportowych. Spodek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów Katowic, jest miejscem organizacji różnego typu wydarzeń sportowych i artystycznych, w tym rangi światowej.

Miasto stanowi także siedzibę rzymskokatolickiej archidiecezji katowickiej oraz ewangelicko-augsburskiej diecezji katowickiej. Działają tutaj także inne wspólnoty wyznaniowe, a ponadto miasto ma bogatą tradycję religijną.