Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
10 000 mieszkańców
Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 7,2% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 24 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki.
Zajęcia komornicze na kontach nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości – domu czy mieszkania to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Gliwice. To wyjście, po które sięgają przedsiębiorcy nie mogące otrzymać wsparcia finansowego w inny sposób.
Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości – domu czy mieszkania są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz odpowiedniej firmie – PFP Hermes – pożyczki. Pożyczki są dostępne w Twoim mieście Gliwice, w województwie Śląskie.
Czasami zdarza się taki moment w życiu, że nagle potrzebujemy dodatkowych pieniędzy.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia kredytu czy pożyczki. Najczęściej jest to wynik braku wypłacalności lub też negatywnej historii kredytowej.
Rozwiązaniem dla tego typu produktów są bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości – mieszkań i domów.
Finasnowanie pod zastaw nieruchomości – mieszkań i domów to sposób na pozyskanie pieniędzy w nagłych przypadkach. Kwota pożyczki może wynieść do 50% wartości nieruchomości. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które posiadają firmę od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Formalności w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do minimum. Wypłatę pożyczki można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.
Otrzymanie pożyczki pod zastaw mieszkania jest nieskomplikowane. Oto instrukcja, w jaki sposób można uzyskać wsparcie.
Prywatna pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Jak więc możesz zauważyć, otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu, jest nie tylko proste ale i bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami – udzielimy informacji, wyjaśnimy.
Gliwice ( łac. Glivitium, niem. Gleiwitz, śl. Glywice) – miasto na prawach powiatu w Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą.
Siedziba władz powiatu gliwickiego.
Miasto przyłączono do Polski w 1945 roku. W latach 1945–1950 należało do województwa śląskiego, natomiast w latach 1950–1975 do tak zwanego dużego województwa katowickiego, a w latach 1975–1998 do tak zwanego małego województwa katowickiego.
W dniu 31 grudnia 2021 roku Gliwice zajmowały na liście największych miast Polski 19. miejsce, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby ludności. Natomiast w samym województwie śląskim plasują się na czwartej pozycji pod względem liczby mieszkańców, która na dzień 31 grudnia 2021 roku wynosiła 172 628 osób.