Loader

Pożyczka prywatna, pozabankowa dla firm bez BIK, KRD, BIG, ERIF, ZUS, US

Czym jest pożyczka dla firm bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US i ZUS?

Pożyczka dla firm bez BIK, KRD, BIG, ERIF, ZUS oraz US udzielają tylko niektóre firmy. Są jednak pewne możliwości, które pozwalają na uzyskanie wsparcia nawet w przypadku firm, które nie mają pozytywnej historii w powyższych bazach.

Prywatne pożyczki pod zastaw działki, mieszkania, domu dla firm to wygodne rozwiązanie, które pozwala zdobyć środki finansowe w nagłych sytuacjach.

BIK, KRD, BIG, ERIF to rejestry, w których można znaleźć informacje o zadłużeniu firmy. Banki  zawsze weryfikują te bazy w celu zbadania wiarygodności płatniczej potencjalnego klienta. Pożyczka bez BIK, KRD, BIG czy ERIF dla firm to zazwyczaj produkt finansowy oferowany przez podmioty, które nie weryfikują pożyczkobiorców w powyższych bazach lub traktują zawarte w nich zapisy czysto informacyjnie. Może to być m.in. pożyczka pod zastaw nieruchomości (domu, mieszkania, działki) dla firm w PFP Hermes!

Często pożyczki bez baz to pożyczki dla firmzadłużonych, bez zdolności kredytowej lub z innymi  zobowiązaniami. Weryfikacja pożyczkobiorcy w takich przypadkach ma łagodniejszą formę, a odsetek wniosków pożyczkowych bez pozytywnej oceny jest zdecydowanie niższy niż w przypadku kredytu bankowego czy pożyczki na tradycyjnych zasadach.

Plusy i minusy pożyczki bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US i ZUS. 

Plusem pożyczek bez baz z pewnością jest szybkość uzyskania środków pieniężnych.  Konieczne jest jedynie prowadzenie działalności gospodarczej oraz skompletowanie wymaganych dokumentów (np. numer księgi wieczystej nieruchomości, czasami wypis z rejestru gruntów) oraz wypełnienie wniosku.

Brak analizy BIK, KRD, BIG, ERIF, US i ZUS sprawia, że na pożyczkę mogą liczyć firmy zadłużone. Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości (mieszkania, domu, działki) może więc zostać udzielona osobom, które mają złą historię kredytową.

Minusem tego typu zobowiązań – tak jak i kredytu w banku czy pożyczki z weryfikacją w rejestrach – jest to, że każde opóźnienie w spłacie zazwyczaj skutkuje listownym lub telefonicznym przypominaniem o zaległościach oraz naliczeniem odsetek karnych za zwłokę.

Jak uzyskać pożyczkę bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US?

Uzyskanie pożyczki bez BIK, KRD, BIG, ERIF (a w przypadku firm US czy ZUS) w przypadku niektórych pożyczkodawców może okazać się trudne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pożyczki pod zastaw mieszkania, domu, działki. W przypadku takiego produktu finansowego najważniejszy jest fakt posiadania nieruchomości znajdującej się na terenie Polski. Możliwe jest otrzymanie pomocy finansowej zarówno przez osoby prowadzące już od dłuższego czasu działalność, jak i te które dopiero planują jej rozpoczęcie. Wartość zobowiązania może natomiast wynieść nawet do 60% wartości nieruchomości.

Starając się o pożyczkę, należy wypełnić wniosek. W formularzu wystarczy podać swoje dane oraz podstawowe informacje o nieruchomości (m.in. numer księgi wieczystej wraz ze zdjęciami nieruchomości).

W razie wątpliwości w kwestii takiej jak pożyczki pozabankowe pod zastaw domu, mieszkania, działki, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Chętnie służymy pomocą, indywidualnie rozpatrując każdy przypadek.

Masz więcej pytań? Zachęcamy do kontaktu.