Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców
Pożyczkę mogą otrzymać wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 12% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 12 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do firmy windykacyjnej a potem do Sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki dla Twojej firmy.
Zajęcia komornicze na kontach firmowych nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki. Natomiast jeśli chcesz zabezpieczyć pożyczkę dla Twojej firmy nieruchomością zajętą przez komornika to nie jest to możliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa w Polsce.
Finansowanie dla firm pod zastaw nieruchomości to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Dębno. To rozwiązanie, po które sięgają osoby prowadzące działalność nie mogące uzyskać pożyczki w inny sposób.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz sprawdzonej firmie – Hermes - Powszechny Fundusz Pożyczkowy. Pożyczki są dostępne w Twoim mieście Dębno, w województwie Zachodniopomorskie.
Czasami w życiu przychodzą trudne momeny i nagle potrzebujemy pieniędzy.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia pożyczki. Najczęściej jest to wynik braku zdolności kredytowej lub też trudnej historii kredytowej.
Rozwiązaniem dla tego typu produktów są prywatne pożyczki pod zastaw mieszkań i domów.
Finasnowanie pod zastaw mieszkań i domów to sposób na pozyskanie funduszy w nagłych przypadkach. Jej wartość może wynieść do 50% wartości domu. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które prowadzą działalność od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Formalności w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do niezbędnego minimum. Wypłatę pożyczki można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel.
Otrzymanie pożyczki pod zastaw nieruchomości - domu lub mieszkania jest proste. Oto instrukcja, w jaki sposób można uzyskać pożyczkę.
Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Zauważ więc, że otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości, jest nie tylko proste ale i bezpieczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami – udzielimy informacji, wyjaśnimy.
Dębno (niem. do 1945 r. Neudamm, w czasach PRL używano również nazwy Dębno Lubuskie) – miasto w województwie zachodniopomorskim, w powiecie myśliborskim. Siedziba miejsko-wiejskiej gminy Dębno. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. gorzowskiego. Położone są nad rzeką Kosą i jeziorem Lipowo, na wysokości 40 m n.p.m. Powierzchnia miasta wynosi ponad 19 km², więc jest największym miastem powiatu i drugim (po Barlinku) najludniejszym miastem powiatu myśliborskiego.
Według danych z 2017 roku, miasto liczyło 13 137 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosiła 20 km² (stan na 1 stycznia 2009 roku). Od tamtego czasu, liczba mieszkańców miasta systematycznie spada. Zgodnie z danymi z grudnia 2022 roku, liczba mieszkańców zmniejszyła się do 12 368 osób. Proces ten niestety kontynuował się w kolejnym roku, bowiem według danych z 2023 roku, liczba mieszkańców spadła do 12 159 osób.
Pierwotnie była to wieś o rodowodzie słowiańskim, należąca od 1232 r. do templariuszy (od połowy XIII w. w granicach Nowej Marchii) i następnie od 1318 r. do komturii joannitów w Chwarszczanach. Od 1540 r., po przejęciu tychże posiadłości przez margrabiego Jana z Kostrzyna, Dębno stało się lokalnym centrum gospodarczym; w 1552 r. wybudowano młyn papierniczy, w 1568 r. powstała oficyna drukarska. Miejscowość otoczona była wałami i fosą (bez murów obronnych) i prawdopodobnie w 1570 r. otrzymała częściowe prawa miejskie. Podupadło w okresie wojny trzydziestoletniej (1618-48), w 1716 r. zniszczone zostało przez pożar; w trakcie odbudowy powstało nowe Dębno – Neudamm, które w 1731 r. otrzymało pełne prawa miejskie. Od połowy XVI w. rozwijało się sukiennictwo i drukarstwo. W XIX w. nastąpił szybki rozwój miasta pod względem gospodarczym (przemysł tekstylny, kapeluszniczy i metalowy, drukarnie) oraz infrastruktury komunalnej. Po II wojnie światowej znalazło się w granicach Polski i stanowiło ośrodek usługowy oraz zakładów przemysłu przetwórstwa spożywczego, drzewnego, odzieżowego i metalowego, z których w wyniku zmianach ustrojowych po 1990 r. wiele uległo likwidacji. W 2000 r. w okolicach Dębna uruchomiono największą w Polsce kopalnię ropy naftowej i gazu ziemnego „Dębno” ze złóż BMB.
Niektóre zabytki: kościół z lat 1852–1857 w stylu tzw. łuków kolistych, secesyjne kamieniczki, willa z 1892 r. w stylu berlińskiego historyzmu.
Miasto stanowi lokalne centrum oświatowe (m.in. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych), kulturalne (m.in. biblioteka z filiami w okolicznych miejscowościach, ośrodek kultury) i administracyjne. Co roku odbywają się tutaj Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie.