Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców
Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 12% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 12 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do firmy windykacyjnej a potem do Sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki dla Twojej firmy.
Zajęcia komornicze na kontach firmowych nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki. Natomiast jeśli chcesz zabezpieczyć pożyczkę dla Twojej firmy nieruchomością zajętą przez komornika to nie jest to możliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa w Polsce.
Finansowanie dla firm pod zastaw domu to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Gdynia. To wyjście, po które sięgają osoby prowadzące działalność nie mogące dostać pożyczki w inny sposób.
Pożyczki pod zastaw domu są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz solidnej firmie – PFP Hermes – pożyczki. Pożyczki są dostępne w Twoim mieście Gdynia, w województwie Pomorskie.
Bywają takie momenty w życiu, że nagle potrzebujemy pieniędzy.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia kredytu czy pożyczki. Najczęściej jest to wynik braku wiarygodności finansowej lub też złej historii kredytowej.
Alternatywą dla tego typu produktów finansowych są prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości.
Finasnowanie pod zastaw nieruchomości to sposób na pozyskanie funduszy w nagłych przypadkach. Kwota pożyczki może wynieść do 50% wartości mieszkania. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które posiadają działalność od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Dokumenty w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do niezbędnego minimum. Pożyczkę można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymaną pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel.
Uzyskanie pożyczki pod zastaw mieszkania jest łatwe. Oto instrukcja, w jaki sposób można uzyskać pożyczkę pod zastaw domu lub mieszkania.
Prywatna pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Zauważ więc, że otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości, jest proste i bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami – postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie.
Gdynia (, kaszub. Gdiniô, niem. Gdingen) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta (wraz z Gdańskiem i Sopotem), jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta. Według stanu na 30 czerwca 2024 roku Gdynia liczy ok. 240,5 tys. mieszkańców (dwunaste miejsce w Polsce). Po nowym podziale działek terenu morskiego zwiększyła powierzchnię do 391 km² (wcześniej 135,1 km²) z czego 66 proc. obejmuje obszar morski. Jest najludniejszym w Polsce miastem niewojewódzkim.
Prawa miejskie Gdynia uzyskała 4 marca 1926 roku. Impulsem do rozwoju miasta była budowa portu, który powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do morskich szlaków i bazy marynarki wojennej wobec niepewnej sytuacji w Wolnym Mieście Gdańsku. Szybki napływ ludności i dynamiczny rozwój portu sprawiły, że w ciągu kilkunastu lat po nadaniu praw miejskich Gdynia ze wsi rybackiej przekształciła się w miasto zamieszkane przez blisko 130 tys. osób (1939).