Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców
Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 12% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 12 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do firmy windykacyjnej a potem do Sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki dla Twojej firmy.
Zajęcia komornicze na kontach firmowych nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki. Natomiast jeśli chcesz zabezpieczyć pożyczkę dla Twojej firmy nieruchomością zajętą przez komornika to nie jest to możliwe ze względu na obowiązujące przepisy prawa w Polsce.
Pożyczki dla firm pod zastaw mieszkania to produkt, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Rzeszów. To wyjście, po które sięgają przedsiębiorcy nie mogące dostać wsparcia finansowego w inny sposób.
Prywatne pożyczki pod zastaw mieszkania są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz sprawdzonej firmie – PFP HERMES. Pożyczka jest dostępna w Twoim mieście Rzeszów, w województwie Podkarpackie.
Czasami w życiu przychodzą trudne momeny i nagle potrzebujemy dodatkowych środków.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia kredytu czy pożyczki. Najczęściej jest to wynik niskiej zdolności kredytowej lub też negatywnej historii kredytowej.
Alternatywą dla tego typu produktów finansowych są pożyczki pod zastaw nieruchomości – mieszkań i domów.
Pożyczka pod zastaw nieruchomości – mieszkań i domów to sposób na pozyskanie funduszy w nagłych przypadkach. Jej wartość może wynieść do 50% wartości domu. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które posiadają firmę od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Formalności w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do minimum. Wypłatę pożyczki można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel.
Uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości jest bardzo proste. Oto najważniejsze punkty, w jaki sposób można uzyskać finansowanie.
Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Zauważ więc, że uzyskanie prywatnej pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu, jest nie tylko proste ale i bezpieczne. W razie jakichkolwiek niejasności skontaktuj się z nami – postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie.
Rzeszów – miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa podkarpackiego i ośrodek aglomeracji rzeszowskiej. Według najnowszych danych GUS 31 grudnia 2023 r. Rzeszów zamieszkiwało 197 706 osób, co czyni go 14. miastem Polski pod względem liczby ludności.
W mieście znajdują się dwie duże uczelnie państwowe – Uniwersytet Rzeszowski (4 kolegia) i Politechnika Rzeszowska (7 wydziałów) oraz kilka niepublicznych, w tym: WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna (w likwidacji), Collegium Humanum - filia w Rzeszowie oraz Wyższe Seminarium Duchowne.
Do infrastruktury Rzeszowa należy międzynarodowy port lotniczy w Jasionce. W jego bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis, skupiający przemysł wysokiej technologii oraz centrum logistyczne NATO, obsługujące zachodnie dostawy broni dla Ukrainy. Na północnych obrzeżach miasta działa również specjalna strefa ekonomiczna pod nazwą Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko, utworzona z inicjatywy powiatu rzeszowskiego.
W mieście działa pięć konsulatów honorowych: Czech, Niemiec, Słowacji, Węgier i Ukrainy. Rzeszów jest członkiem Unii Metropolii Polskich oraz Stowarzyszenia Eurocities zrzeszającego miasta europejskie.
Rzeszów otrzymał status miasta na prawie magdeburskim z nadania króla Kazimierza Wielkiego 19 stycznia 1354. Od tego czasu był Rzeszów formalnie do 1845 miastem prywatnym i rezydencją magnacką. Pierwszym właścicielem miasta był rycerz Jan Pakosławic ze Strożysk, którego wspomniany przywilej Kazimierza Wielkiego upoważnił do nowej lokacji przestrzennej na południe od pierwotnej osady (dziś os. Staromieście). W 1633 Rzeszów uzyskał prawo składu. Miasto leżało pierwotnie na zachodnich rubieżach Rusi Czerwonej, przyłączonej do Polski w rezultacie wypraw Kazimierza Wielkiego, zaś administracyjnie w okresie staropolskim na obszarze ziemi przemyskiej województwa ruskiego, blisko granic z ziemią sanocką i z województwem sandomierskim. Było częścią powiatu przeworskiego. Po I rozbiorze Polski w 1772 Rzeszów wszedł w skład monarchii austriackiej, a w 1782 został stolicą cyrkułu (początkowo na krótko – pilźnieńskiego, a następnie rzeszowskiego). Od 1869 Rzeszów funkcjonował w obrębie autonomicznej Galicji. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 znalazł się w województwie lwowskim. Po zajęciu przez wojska sowieckie w 1944 Rzeszów został desygnowany na siedzibę władz wojewódzkich; od roku 1945 do 1998 był stolicą województwa rzeszowskiego, a od 1 stycznia 1999 jest stolicą województwa podkarpackiego.