Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Oddzwonimy w 5 minut
znajdującą się w miejscowości powyżej
10 000 mieszkańców
Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)
Obecnie oprocentowanie pożyczek pod zastaw nieruchomości to 7,2% w skali roku. Za uruchomienie pożyczki pobierana jest prowizja, która jest ustalana indywidualnie a jej wysokość zależy przede wszystkim od kwoty pożyczki oraz lokalizacji nieruchomości.
Decyzję otrzymasz już w ciągu 12 godzin od złożenia wniosku. Umowę podpiszesz następnego dnia po wysłaniu kompletu dokumentów (akt notarialny, etc.). Wypłata pieniędzy na konto zajmie do 24 godzin od podpisania umowy.
Jeśli opóźnisz się ze spłatą raty to oprócz upomnienia nic się nie stanie. Jeśli nie dasz rady spłacić całej pożyczki w terminie możesz zawsze przedłużyć umowę. Jeśli natomiast umowa zostanie wypowiedziana to w grę wchodzi procedura negocjacji spłaty a jeśli to nie pomoże to sprawa zostanie skierowana do sądu.
Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości nie musisz mieć czystej historii kredytowej. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności twojej lub twojej firmy w bazach takich jak BIK, BIG czy KRD.
Nie ma takiej konieczności, brak zaległości w stosunku do tych instytucji możesz oświadczyć w trakcie podpisywania umowy. Jest to procedura uproszczona, która przyspiesza otrzymanie pożyczki.
Zajęcia komornicze na kontach nie są przeszkodą do udzielenia pożyczki pod warunkiem, że zostaną spłacone z wnioskowanej kwoty pożyczki.
Pożyczka pod zastaw nieruchomości to produkt finansowy, którego podstawowym zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki na konkretnej nieruchomości dostępny w mieście Lublin. To wyjście, po które sięgają firmy nie mogące dostać wsparcia finansowego w inny sposób.
Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości są w pełni bezpieczne – wystarczy, że zaufasz właściwej firmie – Hermes - Powszechny Fundusz Pożyczkowy. Pożyczki są dostępne w Twoim mieście Lublin, w województwie Lubelskie.
Czasami w życiu przychodzą trudne chwile, że nagle potrzebujemy dodatkowych środków.
Niestety, może okazać się, że banki, a także firmy pozabankowe odmawiają udzielenia wsparcia finansowego. Najczęściej jest to wynik niskiej zdolności kredytowej lub też złej historii kredytowej.
Alternatywą dla tego typu produktów finansowych są bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości.
Pożyczka pod zastaw nieruchomości to sposób na pozyskanie środków w nagłych przypadkach. Warto pożyczki może wynieść do 50% wartości domu. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno osoby, które posiadają firmę od dłuższego czasu lub dopiero ją założyły.
Dokumenty w przypadku pożyczki pod zastaw mieszkania są ograniczone do minimum. Środki finansowe można zatem uzyskać szybko i bez zbędnego stresu. Co więcej, otrzymane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.
Uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości - domu lub mieszkania jest nieskomplikowane. Oto krok po kroku instrukcja, w jaki sposób można uzyskać pożyczkę pod zastaw domu lub mieszkania.
Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości to w pełni bezpieczne rozwiązanie. Należy pamiętać o tym, że:
Zauważ więc, że otrzymanie prywatnej pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu, jest proste i bezpieczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z nami – postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie.
Lublin (łac. Lublinum) – miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce, stolica województwa i powiatu lubelskiego, centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej. Dziewiąte co do wielkości populacji miasto w Polsce, drugie w Małopolsce (334 681 mieszkańców (stan na 30 czerwca 2021).
Położone na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą, na dwóch odmiennych obszarach. Część zachodnia ma urozmaiconą rzeźbę terenu. Występują tam liczne wąwozy, doliny i wzgórza. Część wschodnia jest płaska. Lublin jest ulokowany ok. 170 km od Warszawy, nieopodal granicy krain historycznych: Małopolski i Rusi Czerwonej i ok. 100 km od przejścia granicznego z Ukrainą.
Osada handlowa, położona na szlaku prowadzącym z okolic Morza Czarnego, istniała w tym miejscu od VI w. Od X do XV w. Lublin należał do jednostki administracyjnej, której centrum był Sandomierz. W I Rzeczypospolitej był ważnym ośrodkiem administracyjnym, handlowym i kulturalnym. Od połowy XVII w. i w XVIII w. miasto podupadło i zubożało. W wyniku III rozbioru znalazło się w zaborze austriackim, następnie kolejno: w Księstwie Warszawskim i Królestwie Polskim. W 3. ćwierci XIX w. Lublin, włączony Koleją Nadwiślańską do rosyjskiej sieci kolejowej, szybko rozrósł się i nabrał charakteru przemysłowego. Zmienił się także jego kształt urbanistyczny. W pierwszej i drugiej wojnie światowej padł ofiarą gospodarki rabunkowej i Holokaustu. W okresie PRL nastąpił gwałtowny rozwój Lublina. W tym czasie ludność wzrosła ponad trzykrotnie. Umocnił się akademicki charakter miasta. Zbudowano szereg zakładów przemysłowych, wzniesiono nowe dzielnice mieszkaniowe.
Od 2004 przeprowadzane są liczne inwestycje z funduszy Unii Europejskiej. Miasto rozwija się jako ośrodek nauki, kultury, turystyki, sportu i rekreacji, a także usług i przemysłu. Umacnia się jako węzeł transportowy: posiada ekspresową obwodnicę w ciągu Via Carpathia oraz port lotniczy. Lublin jest członkiem Unii Metropolii Polskich, siedzibą instytucji samorządowych i państwowych, konsulatów, brygady litewsko-polsko-ukraińskiej, archidiecezji i metropolii Kościoła katolickiego oraz diecezji Kościoła prawosławnego.