Loader

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Jeśli potrzebujesz ekspresowej pożyczki pod zastaw od kwoty 30.000 PLN a przerastają Cię koszty poza bankowych pożyczek bez zabezpieczenia (chwilówek) to nasza oferta jest idealna dla Ciebie.

Nasza pożyczka pod zastaw mieszkania jest nisko oprocentowana, uzyskasz ją już w ciągu 12 godzin od złożenia kompletnego wniosku oraz możesz ją przeznaczyć na co tylko chcesz!

Jeśli posiadasz lub dysponujesz mieszkaniem na terenie Polski możesz u nas otrzymać pożyczkę w wysokości do 60% aktualnej wartości Twojego mieszkania. Raty pożyczki są na tyle niskie, że spłata nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Pożyczka pod zastaw mieszkania jest dostępna w każdej chwili zarówno w dużych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Wrocław jak i w mniejszych miejscowościach tych powyżej 20.000 mieszkańców.

Pożyczka pod zastaw – szybko, tanio i bezpiecznie

Pożyczka pod zastaw mieszkania jest bardzo prosta do uzyskania. Do podjęcia decyzji oraz przekazania oferty pożyczki potrzebne nam są jedynie:

 1. zdjęcia wewnątrz mieszkania
 2. numer Księgi Wieczystej
 3. skan aktu notarialnego.

Decyzje możemy podjąć w ciągu zaledwie 24 godzin a w przypadku dużych miast już w ciągu 12 godzin! Aby podpisać umowę pożyczki z reguły potrzebujemy jedynie aktu notarialnego oraz Twoich danych osobowych lub/oraz danych Twojej firmy.

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając mieszkanie położone na terenie Polski
 • do 60% jej aktualnej wartości w przypadku mieszkań
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty do uzyskania pożyczki

 • Numer Księgi Wieczystej nieruchomości
 • Powierzchnia użytkowa nieruchomości
 • Wypis z Rejestru Gruntów (w przypadku proponowanego zabezpieczenia w formie działki budowlanej, domu jednorodzinnego lub innej formy działki zabudowanej)
 • Aktualne zdjęcia nieruchomości (ujęcie wszystkich pomieszczeń oraz budynku z zewnątrz, w przypadku działek widok od strony drogi dojazdowej)

 

Odbierz bezpłatną
ofertę pożyczki

Twoje dane są u nas bezpieczne, wykorzystamy je jednorazowo, wyłączenie w celu przedstawienia oferty pożyczki.Bezpieczne i czytelne zasady

Zabezpieczeniem naszej pożyczki pod zastaw mieszkania jest hipoteka umowna taka jak w banku. Jest ustanawiana w dziale czwartym księgi wieczystej i zabezpiecza spłatę kapitału oraz odsetek i kosztów pożyczki. 

Po spłacie pożyczki pożyczkodawca gwarantuje możliwość wykreślenia hipoteki z księgi wieczystej na podstawie stosownego oświadczenia. 

Przykładowa oferta pożyczki pod zastaw mieszkania:

Wartość mieszkania: 250.000 PLN, kwota pożyczki do dyspozycji: 100.000 PLN, kwota pożyczki do spłaty: 125.000 PLN, kwota raty: 729 PLN.

Okres spłaty naszej pożyczki pod zastaw mieszkania to rok lub nawet trzy lata z gwarancją wielokrotnego przedłużenia.

Koszty pożyczki

Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, koszty notarialne, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulanie.Zobacz więcej

Dla kogo pożyczka poza bankowa pod zastaw nieruchomości?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana jest osobom posiadającym nieruchomość na terenie Polski. Można też ją uzyskać jeśli osoba trzecia nam jej użyczy

Zła historia kredytowa i co dalej?

Każdy z nas posiada zobowiązania finansowe nawet osoby bez kredytów w codziennym życiu płacą regularnie za usługi lub daniny na rzecz państwa.

Masz pytanie? Zadzwoń!

507 77 17 17