Loader

Pożyczka pod zastaw działki

Jak dostać pożyczkę pod zastaw działki?

W przeciwieństwie do banków nie potrzebujemy mnóstwa dokumentów i zaświadczeń a do decyzji w sprawie pożyczki prosimy jedynie o

 1. numer księgi wieczystej
 2. numer uchwały w sprawie zatwierdzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Na podstawie tych danych dokonujemy wyceny wartości rynkowej działki i możemy przedstawić ofertę pożyczki a to wszystko w ciągu 12 godzin!  

Pożyczka szybka, tania, bezpieczna

Nasza oferta jest dla Ciebie zrozumiała i czytelna? Pamiętaj aby otrzymać naszą pożyczkę pod zastaw działki nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń o dochodach, PiTów ani poręczeń. Nie weryfikujemy też BiKu i innych baz.

Chcesz podpisać umowę? Jej wzór otrzymasz od nas na maila w celu zapoznania się z zapisami. W razie pytań służymy radą i pomocą. Umowę podpisujemy u notariusza. Potrzebujesz do tego jedynie aktu notarialnego własności i aktualnego wypisu z rejestru gruntów, który uzyskasz od ręki z urzędu miasta lub ze starostwa powiatowego.

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając nieruchomość położoną na terenie Polski
 • do 60% wartości działki
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty do uzyskania pożyczki

 • Numer Księgi Wieczystej nieruchomości
 • Powierzchnia użytkowa nieruchomości
 • Wypis z Rejestru Gruntów (w przypadku proponowanego zabezpieczenia w formie działki budowlanej, domu jednorodzinnego lub innej formy działki zabudowanej)
 • Aktualne zdjęcia nieruchomości (ujęcie wszystkich pomieszczeń oraz budynku z zewnątrz, w przypadku działek widok od strony drogi dojazdowej)

Odbierz bezpłatną
ofertę pożyczki

Twoje dane są u nas bezpieczne, wykorzystamy je jednorazowo, wyłączenie w celu przedstawienia oferty pożyczki.Bezpieczne i czytelne zasady

Naszą pożyczkę pod zastaw działki możesz wykorzystać na dowolny wybrany przez siebie cel. Może być to zarówno dokończenie budowy domu jak i zakup sprzętu do firmy lub kapitał obrotowy.

Okres spłaty wybierasz sam, może być to rok z gwarancją przedłużenia lub od razu trzy lata z możliwością dalszej prolongaty. Spłata pożyczki pod zastaw działki jest prosta, sam wybierasz czy chcesz splatać miesięcznie same odsetki a cały kapitał na koniec czy odsetki wraz z kapitałem w wygodnych ratach. Pamiętaj, że umowę zawsze możesz przedłużyć, warunkiem jest terminowa spłata rat miesięcznych.

Jeśli jesteś inwestorem i kupiłeś działkę w celu budowy na niej domu lub innego obiektu nie musisz się obawiać, nasza pożyczka jest zabezpieczona hipoteką, prawo własności pozostaje u Ciebie, możesz budować, inwestować lub sprzedać działkę bez żadnego problemu w każdej chwili. Gwarantujemy możliwość wykreślenia hipoteki natychmiast po spłacie pożyczki.

Umowa i zabezpieczenie

Umowę pożyczki podpisujesz w obecności wybranego notariusza. Umowę zawierasz na ustaloną wcześniej kwotę pożyczki, okres spłaty oraz dogodną dla Ciebie wysokość miesięcznej raty.

Zabezpieczeniem pożyczki jest hipoteka. Gwarancje zwolnienia zabezpieczeń po spłacie pożyczki zawarte są w umowie pożyczki podpisywanej i poświadczanej przez notariusza. Wzory umów oraz załączników możesz uzyskać po przedstawieniu wstępnej oferty w sprawie udzielenia pożyczki.

Koszty pożyczki

Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, koszty notarialne, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulanie.Zobacz więcej

Dla kogo pożyczka poza bankowa pod zastaw nieruchomości?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana jest osobom posiadającym nieruchomość na terenie Polski. Można też ją uzyskać jeśli osoba trzecia nam jej użyczy

Zła historia kredytowa i co dalej?

Każdy z nas posiada zobowiązania finansowe nawet osoby bez kredytów w codziennym życiu płacą regularnie za usługi lub daniny na rzecz państwa.

Masz pytanie? Zadzwoń!

507 77 17 17