Loader
  • pożyczka do 60% wartości nieruchomości 
  • dla firm
  • bez zaświadczeń z ZUS, US 
  • bez BIK, BIG, KRD 
  • bez badania zdolności kredytowej
  • elastyczna spłata

Pozabankowe
pożyczki dla
zadłużonych firm

Kalkulacja wysłana, sprawdź maila
Ile chcesz pożyczyć?
Zwiń
50 000 zł
5 000 000 zł
Wpisz swoje dane, a za chwilę otrzymasz symulację pożyczki
Wpisz imię (minimum 3 znaki)
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Wpisz numer telefonu
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Comodo One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie. Administratorem danych osobowych jest Comodo One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Klimczaka 17/80, NIP 5252638495,REGON 363159274, KRS 00005900891. Inspektorem ochrony danych jest Anna Rayzacher dostępna pod adresem e-mail: rodo@pfphermes.pl ... Rozwiń
Zaakceptuj treść regulaminu
Zwiń

Co mam spełnić żeby dostać pożyczkę dla firm?

Posiadać nieruchomość

znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców

Prowadzić firmę

Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)

Jak szybko uzyskam pożyczkę?

3 proste kroki dzielą Cię od złożenia wniosku i otrzymania pożyczki

Zrób zdjęcia
nieruchomości

Zdjęcia wszystkich pomieszczeń
oraz budynku z zewnątrz

Znajdź numer
Księgi Wieczystej

Znajdziesz go w akcie
notarialnym nabycia

Wyślij do nas
wniosek

Wyślij swoje dane oraz zdjęcia
uzupełniając wniosek

Najczęściej pytacie

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas biuro@pfphermes.pl
ikona ikona

Czy mogę dostać pożyczkę jak mam zadłużenia?

Tak, pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm jest oferowana również tym zadłużonym. Uproszczona procedura, brak weryfikacji BIK oraz elastyczna formuła spłaty dają możliwość uzyskania finansowania osobom prowadzącym działalność zarówno na jej rozwój jak i spłatę długów.

ikona ikona

Jakie dokumenty są potrzebne?

Aby dostać pożyczkę dla zadłużonych firm nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów. Należy jedynie złożyć wniosek oraz oświadczyć jakie i gdzie firma ma zadłużenia. 

ikona ikona

Jakie zobowiązania mogę spłacić pożyczką pod zastaw?

Przede wszystkim kredyty, pożyczki ale także zaległości z US i ZUS. Można też spłacić zaległości czynszowe oraz firmowe zajęcia komornicze. Ważne aby pamiętać, że kwota pożyczki musi być przeznaczona na cele firmowe.

ikona ikona

Jaki jest okres spłaty pożyczki?

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm jest udzielana od roku do trzech lat z gwarancją przedłużenia. Przedłużenie umowy jest możliwe jeśli spłacasz terminowo raty miesięczne oraz nadpłacisz część kapitału określonego w umowie pożyczki.

ikona ikona

Czy mogę negocjować warunki pożyczki pod zastaw?

Jak najbardziej zarówno warunki cenowe jak i zapisy umowy pożyczki można negocjować. Ważne jest abyś swoje uwagi zgłosił już na etapie zapoznawania się z ofertą pożyczki tak abyśmy mieli czas się do nich odnieść oraz ewentualnie zaakceptować. 

Dlaczego warto nas wybrać?

Bo działamy ...

ekspresowo

decyzja już
w 12 godzin

łatwo

bez zbędnych
formalności i papierów

przejrzyście

warunki i umowę
dostajesz od razu

Klienci o nas

Chciałem spłacić jedną pożyczką wszystkie moje kredyty firmowe jednak ani banki ani fundusze pożyczkowe nie miały dla mnie żadnej propozycji. Na ofertę Hermesa trafiłem w Internecie, w parę dni otrzymałem pożyczkę konsolidacyjną, dzięki której spłacam jedną niższą ratę. To znakomite rozwiązanie dla takich jak ja.
Piotr z Radomia
Nikt mi nie chciał udzielić pożyczki na rozpoczęcie działalności. Rozkręcałem knajpę w centrum Białegostoku więc nie interesowały mnie chwilówki na 1.000 zł. Z pomocą przyszła mi Pani Kasia z Hermesa, aż nie wierzyłem że można otrzymać bez zdolności aż 300.000 zł pod zastaw nieruchomości na nową działalność. Teraz spłacam niskie raty i spokojnie rozwijam swój biznes.
Marek z Wrocławia
Z Panem Michałem z Hermesa poznałem mnie mój Doradca, dzięki niemu dostałem w tydzień pożyczkę pod zastaw mojej działki dla firm mimo, że wszystkie banki mi odmówiły… Gorąco polecam!!!
Karol z Warszawy
Szybko, sprawnie i bez sterty dokumentów tak było w przypadku mojej pożyczki na dokończenie budowy domu na wynajem w Grodzisku. Dzięki ludziom z Hermesa mamy wreszcie swój biznes. Dziękujemy!
Kasia i Andrzej z Grodziska