Loader

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych

Jeśli ty i twoja firma ma kłopoty finansowe ze względu na bardzo dużą ilość kredytów oraz pożyczek również tych pozabankowych. Jeśli masz zaległości w podatkach lub w składkach do ZUS. Jeśli wierzyciele zajęli ci konta i nie jesteś już w stanie normalnie funkcjonować to oferowana przez nas pożyczka pod zastaw nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Wystarczy tylko kilka kroków aby pozbyć się problemów.

Pozbądź się długów, spłacaj jedną ratę

Każdy z nas ma jakieś zobowiązania a jeśli prowadzisz firmę to bardzo łatwo wpaść w spiralę zadłużenia często nie świadomie. Mając do czynienia z licznymi kontrahentami często trafia się na tych nieuczciwych, którzy zalegają z zapłatą wynagrodzenia za twoją pacę, wykonanie usług lub dostarczenie towarów a przecież często jest to efekt wielomiesięcznej pracy i dużych nakładów finansowych.

Taka sytuacja jest w stanie zachwiać płynnością dużych spółek nie mówiąc już o małych rodzinnych firmach. Wtedy na ogół podmiot zaczyna się zadłużać aby móc dalej funkcjonować, opłacić czynsz, zapłacić pracownikom. Spirala zadłużenia często przekracza wysokość obrotów i wtedy nie ma wyjścia, grozi nam wizja upadłości.

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając dom położony na terenie Polski
 • w wysokości do 60% wartości domu
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty do uzyskania pożyczki

 • Numer Księgi Wieczystej nieruchomości
 • Powierzchnia użytkowa nieruchomości
 • Wypis z Rejestru Gruntów (w przypadku proponowanego zabezpieczenia w formie działki budowlanej, domu jednorodzinnego lub innej formy działki zabudowanej)
 • Aktualne zdjęcia nieruchomości (ujęcie wszystkich pomieszczeń oraz budynku z zewnątrz, w przypadku działek widok od strony drogi dojazdowej)

Odbierz bezpłatną
ofertę pożyczki

Twoje dane są u nas bezpieczne, wykorzystamy je jednorazowo, wyłączenie w celu przedstawienia oferty pożyczki.Jak szybko mogę otrzymać pożyczką na spłatę?

Teraz uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek pod adresem: www.pfphermes.pl/wniosek.

Poczekaj do 12 godzin na ofertę, zbierz dokumenty z maila a w razie pytań dzwoń do naszego konsultanta pod numerem: 50 777 17 17.

Kopię dokumentów prześlij na adres mailowy: biuro@pfphermes.pl i poczekaj na kontakt ze strony pożyczkodawcy w celu umówienia terminu podpisania umowy oraz przekazania jej wzoru.

W razie jakichkolwiek pytań nasz konsultant jest do dyspozycji. Wypłata środków następuję na wskazany rachunek w ciągu 24 godzin od podpisania umowy i ustanowienia zabezpieczeń.

Bezpieczna pożyczka, spokojna spłata

Zabezpieczeniem pożyczki pod zastaw nieruchomości jest hipoteka taka jak w banku, a umowa zawierana jest przed notariuszem będącym urzędnikiem państwowym. Dla bezpieczeństwa i spokoju klientów pożyczkodawca przesyła zawsze wzór umowy pożyczki pod zastaw na maila w celu zapoznania się z jej zapisami oraz ewentualnej konsultacji z prawnikiem.

Spłata pożyczki dla bezpieczeństwa naszych klientów jest elastyczna. Można spłacać same odsetki lub kapitał wraz z odsetkami. W razie potrzeby umowę można zawsze przedłużyć lub negocjować zmianę jej warunków tak aby wygodnie i bezpiecznie móc ją spłacić.

Nie musi tak być z pomocą może przyjść instytucja pożyczkowa oferująca pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Możesz spłacić wszystkie swoje długi nawet wobec US i ZUS oraz kontrahentów i spokojnie dalej prowadzić swój biznes. Z czasem gdy kondycja twojej firmy poprawi się a historia w BIK zostanie wyczyszczona możesz starać się o długofalowe finansowanie swojego biznesu z powrotem w Banku. To wszystko dzięki pożyczce pod zastaw nieruchomości.

Koszty pożyczki

Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, koszty notarialne, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulanie.Zobacz więcej

Dla kogo pożyczka poza bankowa pod zastaw nieruchomości?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana jest osobom posiadającym nieruchomość na terenie Polski. Można też ją uzyskać jeśli osoba trzecia nam jej użyczy

Zła historia kredytowa i co dalej?

Każdy z nas posiada zobowiązania finansowe nawet osoby bez kredytów w codziennym życiu płacą regularnie za usługi lub daniny na rzecz państwa.

Masz pytanie? Zadzwoń!

507 77 17 17
Zostaw swoje dane Oddzwonimy
Polityka prywatności Szybka pożyczka © Wszelkie prawa zastrzeżone.