Loader

Pożyczka dla przedsiębiorców

Pożyczka dla przedsiębiorców

Oferowana przez nas pożyczka pod zastaw nieruchomości jest dedykowana dla przedsiębiorców. Jest to idealna forma finansowania zarówno dla dużych spółek jak i małych jednoosobowych działalności gospodarczych.

Jeśli dysponujesz nieruchomością, która może stanowić zabezpieczenie to oferujemy Ci pożyczkę nawet do 60% jej wartości.

Na dowolny cel nawet do 10 mln pln

Dlaczego warto wnioskować o pożyczkę pod zastaw nieruchomości? Bo zyskasz ją na dowolny wybrany przez Ciebie cel firmowy. Może to być zarówno spłata kredytów, pożyczek lub zadłużenia w stosunku do ZUS czy US jak i zakup towaru czy budowa siedziby Twojej firmy. Kwoty pożyczek, które oferujemy są bardzo zróżnicowane i zależą od potrzeb firmy. Minimalnie oferujemy 30.000 PLN a maksymalnie nawet 10 mln PLN brutto.

Oferowana kwota pożyczki jest zawsze zależna od wartości nieruchomości i możliwości jej spłaty. Bardzo istotnym elementem naszej oferty pożyczki pod zastaw jest elastyczna forma spłaty. Przedsiębiorca może spłacać co miesiąc zarówno same równe raty odsetkowe jak i kapitał wraz z odsetkami lub jeśli wymaga tego sytuacja cały kapitał wraz z kosztem odsetkowym na koniec okresu umowy.

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając nieruchomość położoną na terenie Polski
 • do 60% wartości nieruchomości
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty do uzyskania pożyczki

 • Numer Księgi Wieczystej nieruchomości
 • Powierzchnia użytkowa nieruchomości
 • Wypis z Rejestru Gruntów (w przypadku proponowanego zabezpieczenia w formie działki budowlanej, domu jednorodzinnego lub innej formy działki zabudowanej)
 • Aktualne zdjęcia nieruchomości (ujęcie wszystkich pomieszczeń oraz budynku z zewnątrz, w przypadku działek widok od strony drogi dojazdowej)

Odbierz bezpłatną
ofertę pożyczki

Twoje dane są u nas bezpieczne, wykorzystamy je jednorazowo, wyłączenie w celu przedstawienia oferty pożyczki.Pod zastaw prościej się nie da

Aby uzyskać wstępną decyzję oraz ofertę pożyczki pod zastaw nieruchomości należy jedynie złożyć szybki wniosek na stronie wniosek o pożyczkę. W ciągu 24 godzin otrzymasz ofertę wraz z warunkami pożyczki.

Jeśli akceptujesz proponowane warunki pożyczkodawca wyślę do Ciebie wzór umowy, listę dokumentów oraz informację na temat proponowanego terminu wizyty u notariusza.

Wypłata środków po podpisaniu umowy następuję w ciągu 24 godzin na wskazany rachunek. Warto również podkreślić, iż pożyczkodawca nie weryfikuje baz typu BIK, BIG czy BR oraz nie wymaga zaświadczeń o niezaleganiu z US czy ZUS. Dochody firmy są analizowane na podstawie oświadczenia lub prognozy dochodów i uproszczonego biznes planu.

Dla każdej firmy, same korzyści

Najważniejszym faktem dotyczącym pożyczki pod zastaw dla przedsiębiorców jest to, że nie ma ograniczeń co wielkości firmy jej dochodów ani stażu na rynku. Finansowanie bankowe dla firm jest obecnie bardzo trudne do uzyskania. Aby spełnić wymogi tych instytucji musisz mieć bardzo wiele czasu i przedstawić ogromną ilość dokumentów i zaświadczeń.

W przypadku oferowanej przez nas pożyczki pod zastaw nieruchomości czas oczekiwania na środki na koncie to zaledwie dwa, trzy dni. Nie ma też ograniczeń co do branży oraz okresu prowadzenia firmy.

Pożyczkę oferujemy każdej firmie nawet od pierwszego dnia jej istnienia o ile klient dysponuje nieruchomością, która może stanowić zabezpieczenie. Dodatkową korzyścią jest fakt, że pożyczkodawcy nie raportują do BIK co oznacza, że Twoja pożyczka pod zastaw nieruchomości nie wpływa na zdolność płatniczą i nie jest nigdzie wykazywana.

Koszty pożyczki

Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, koszty notarialne, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulanie.Zobacz więcej

Dla kogo pożyczka poza bankowa pod zastaw nieruchomości?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana jest osobom posiadającym nieruchomość na terenie Polski. Można też ją uzyskać jeśli osoba trzecia nam jej użyczy

Zła historia kredytowa i co dalej?

Każdy z nas posiada zobowiązania finansowe nawet osoby bez kredytów w codziennym życiu płacą regularnie za usługi lub daniny na rzecz państwa.

Masz pytanie? Zadzwoń!

507 77 17 17