Loader
  • pożyczka do 60% wartości nieruchomości 
  • dla firm
  • bez zaświadczeń z ZUS, US 
  • bez BIK, BIG, KRD 
  • bez badania zdolności kredytowej
  • elastyczna spłata

Pozabankowe
pożyczki
bez BIK

Kalkulacja wysłana, sprawdź maila
Ile chcesz pożyczyć?
Zwiń
100 000 zł
5 000 000 zł
Wpisz swoje dane, a za chwilę otrzymasz symulację pożyczki
Wpisz imię (minimum 3 znaki)
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Wpisz numer telefonu
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Comodo One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie. Administratorem danych osobowych jest Comodo One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Klimczaka 17/80, NIP 5252638495,REGON 363159274, KRS 00005900891. Inspektorem ochrony danych jest Anna Rayzacher dostępna pod adresem e-mail: rodo@pfphermes.pl ... Rozwiń
Zaakceptuj treść regulaminu
Zwiń

Co mam spełnić żeby dostać pożyczkę dla firm?

Posiadać nieruchomość

znajdującą się w miejscowości powyżej
20 000 mieszkańców

Prowadzić firmę

Pożyczek udzielamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą (już od pierwszego dnia rejestracji)

Jak szybko uzyskam pożyczkę?

3 proste kroki dzielą Cię od złożenia wniosku i otrzymania pożyczki

Zrób zdjęcia
nieruchomości

Zdjęcia wszystkich pomieszczeń
oraz budynku z zewnątrz

Znajdź numer
Księgi Wieczystej

Znajdziesz go w akcie
notarialnym nabycia

Wyślij do nas
wniosek

Wyślij swoje dane oraz zdjęcia
uzupełniając wniosek

Najczęściej pytacie

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas biuro@pfphermes.pl
ikona ikona

Czy mogę wziąć pożyczkę bez sprawdzania BIKu?

Tak pożyczkę pod zastaw nieruchomości dla firm możesz zaciągnąć bez weryfikacji baz w tym BIK oraz BIG. Pożyczkodawca nie raportuje również zaciągniętej pożyczki w ogólnodostępnych bazach w tym BIK.

ikona ikona

Czy pożyczka bez BIK jest droższa?

Nie pożyczka pod zastaw bez BIK jest oprocentowana tak samo jak inne oferowane rozwiązania finansowe dla firm. Ponadto warunki pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm możesz zawsze negocjować.

ikona ikona

Czy umowę pożyczki mogę zawrzeć przez pełnomocnika?

Tak umowę pożyczki jak i ustanowienie zabezpieczeń można scedować na pełnomocnika. Musisz jednak pamiętać, że nie wystarczy pełnomocnictwo ogólne. Umocowanie musi mieć formę aktu notarialnego oraz musi być zawarte na okoliczność konkretnych czynności z danym pożyczkodawcą. 

ikona ikona

Jakie dokumenty są potrzebne?

Przy podpisywaniu umowy pożyczki dla firm pod zastaw nieruchomości bez BIK nie musisz przedstawiać dodatkowych dokumentów. Warunkiem koniecznym jest prowadzenie firmy, posiadanie nieruchomości oraz złożenie wniosku o pożyczkę.

ikona ikona

Kto może wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Pożyczkę pod zastaw nieruchomości może zaciągnąć osoba prowadząca działalność gospodarczą od pierwszego dnia jej rejestracji. Pożyczkę może zaciągnąć również spółka prawa handlowego posiadająca siedzibę na terenie RP. Warunkiem koniecznym jest posiadanie lub dysponowanie nieruchomością położoną w miejscowości powyżej 20.000 mieszkańców na terenie RP. 

Dlaczego warto nas wybrać?

Bo działamy ...

ekspresowo

decyzja już
w 12 godzin

łatwo

bez zbędnych
formalności i papierów

przejrzyście

warunki i umowę
dostajesz od razu

Klienci o nas

Chciałem spłacić jedną pożyczką wszystkie moje kredyty firmowe jednak ani banki ani fundusze pożyczkowe nie miały dla mnie żadnej propozycji. Na ofertę Hermesa trafiłem w Internecie, w parę dni otrzymałem pożyczkę konsolidacyjną, dzięki której spłacam jedną niższą ratę. To znakomite rozwiązanie dla takich jak ja.
Piotr z Radomia
Nikt mi nie chciał udzielić pożyczki na rozpoczęcie działalności. Rozkręcałem knajpę w centrum Białegostoku więc nie interesowały mnie chwilówki na 1.000 zł. Z pomocą przyszła mi Pani Kasia z Hermesa, aż nie wierzyłem że można otrzymać bez zdolności aż 300.000 zł pod zastaw nieruchomości na nową działalność. Teraz spłacam niskie raty i spokojnie rozwijam swój biznes.
Marek z Wrocławia
Z Panem Michałem z Hermesa poznałem mnie mój Doradca, dzięki niemu dostałem w tydzień pożyczkę pod zastaw mojej działki dla firm mimo, że wszystkie banki mi odmówiły… Gorąco polecam!!!
Karol z Warszawy
Szybko, sprawnie i bez sterty dokumentów tak było w przypadku mojej pożyczki na dokończenie budowy domu na wynajem w Grodzisku. Dzięki ludziom z Hermesa mamy wreszcie swój biznes. Dziękujemy!
Kasia i Andrzej z Grodziska

Czym jest pożyczka dla firm bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US i ZUS?

Pożyczka dla firm bez BIK, KRD, BIG, ERIF, ZUS oraz US udzielają tylko niektóre firmy. Są jednak pewne możliwości, które pozwalają na uzyskanie wsparcia nawet w przypadku firm, które nie mają pozytywnej historii w powyższych bazach.

Prywatne pożyczki pod zastaw działki, mieszkania, domu dla firm to wygodne rozwiązanie, które pozwala zdobyć środki finansowe w nagłych sytuacjach.

BIK, KRD, BIG, ERIF to rejestry, w których można znaleźć informacje o zadłużeniu firmy. Banki  zawsze weryfikują te bazy w celu zbadania wiarygodności płatniczej potencjalnego klienta. Pożyczka bez BIK, KRD, BIG czy ERIF dla firm to zazwyczaj produkt finansowy oferowany przez podmioty, które nie weryfikują pożyczkobiorców w powyższych bazach lub traktują zawarte w nich zapisy czysto informacyjnie. Może to być m.in. pożyczka pod zastaw nieruchomości (domu, mieszkania, działki) dla firm w PFP Hermes!

Często pożyczki bez baz to pożyczki dla firmzadłużonych, bez zdolności kredytowej lub z innymi  zobowiązaniami. Weryfikacja pożyczkobiorcy w takich przypadkach ma łagodniejszą formę, a odsetek wniosków pożyczkowych bez pozytywnej oceny jest zdecydowanie niższy niż w przypadku kredytu bankowego czy pożyczki na tradycyjnych zasadach.

Plusy i minusy pożyczki bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US i ZUS. 

Plusem pożyczek bez baz z pewnością jest szybkość uzyskania środków pieniężnych.  Konieczne jest jedynie prowadzenie działalności gospodarczej oraz skompletowanie wymaganych dokumentów (np. numer księgi wieczystej nieruchomości, czasami wypis z rejestru gruntów) oraz wypełnienie wniosku.

Brak analizy BIK, KRD, BIG, ERIF, US i ZUS sprawia, że na pożyczkę mogą liczyć firmy zadłużone. Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości (mieszkania, domu, działki) może więc zostać udzielona osobom, które mają złą historię kredytową.

Minusem tego typu zobowiązań – tak jak i kredytu w banku czy pożyczki z weryfikacją w rejestrach – jest to, że każde opóźnienie w spłacie zazwyczaj skutkuje listownym lub telefonicznym przypominaniem o zaległościach oraz naliczeniem odsetek karnych za zwłokę.

Jak uzyskać pożyczkę bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US?

Uzyskanie pożyczki bez BIK, KRD, BIG, ERIF (a w przypadku firm US czy ZUS) w przypadku niektórych pożyczkodawców może okazać się trudne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pożyczki pod zastaw mieszkania, domu, działki. W przypadku takiego produktu finansowego najważniejszy jest fakt posiadania nieruchomości znajdującej się na terenie Polski. Możliwe jest otrzymanie pomocy finansowej zarówno przez osoby prowadzące już od dłuższego czasu działalność, jak i te które dopiero planują jej rozpoczęcie. Wartość zobowiązania może natomiast wynieść nawet do 60% wartości nieruchomości.

Starając się o pożyczkę, należy wypełnić wniosek. W formularzu wystarczy podać swoje dane oraz podstawowe informacje o nieruchomości (m.in. numer księgi wieczystej wraz ze zdjęciami nieruchomości).

W razie wątpliwości w kwestii takiej jak pożyczki pozabankowe pod zastaw domu, mieszkania, działki, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Chętnie służymy pomocą, indywidualnie rozpatrując każdy przypadek.

Masz więcej pytań? Zachęcamy do kontaktu.