Loader

Pożyczka bez BIK

Pożyczka bez BIK

Największą korzyścią pozabankowej pożyczki pod zastaw nieruchomości jest szybkość i łatwość jej otrzymania. Służy temu brak weryfikacji w bazach takich jak BIK, BIG, ERIF czy MIG BR. Jeśli zatem masz złą historię kredytową ale posiadasz nieruchomość i możesz wykazać dochód np. z działalności to oferowana przez nas pożyczka jest dla Ciebie.

Minimum formalności, maksimum korzyści

Co jest potrzebne aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

To bardzo proste, zawsze prosimy o zdjęcia nieruchomości, numer Księgi Wieczystej oraz oświadczenie o wysokości i źródle dochodu oraz o posiadanych zobowiązaniach. W trakcie analizy nie weryfikujemy Twoich danych lub Twojej firmy w bazach więc decyzja jest podejmowana bardzo szybko. Do finalizacji umowy potrzebny jest akt notarialny, numer NIP oraz w przypadku działek wypis z rejestru gruntów.

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając nieruchomość położoną na terenie Polski
 • do 60% jej aktualnej wartości w przypadku mieszkań
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty do uzyskania pożyczki

 • Numer Księgi Wieczystej nieruchomości
 • Powierzchnia użytkowa nieruchomości
 • Wypis z Rejestru Gruntów (w przypadku proponowanego zabezpieczenia w formie działki budowlanej, domu jednorodzinnego lub innej formy działki zabudowanej)
 • Aktualne zdjęcia nieruchomości (ujęcie wszystkich pomieszczeń oraz budynku z zewnątrz, w przypadku działek widok od strony drogi dojazdowej)

Odbierz bezpłatną
ofertę pożyczki

Twoje dane są u nas bezpieczne, wykorzystamy je jednorazowo, wyłączenie w celu przedstawienia oferty pożyczki.Dlaczego inni odmówili mi udzielenia pożyczki?

Na ogół przyczyną odmowy otrzymania pożyczki są opóźnienia w spłacie zobowiązań lub bardzo restrykcyjne zasady obliczania zdolności kredytowej. Zarówno banki jak i firmy pożyczkowe opierają swoją analizę o dane z baz typu BIK oraz liczne dokumenty potwierdzające posiadanie zdolności kredytowej.

W przypadku oferowanej przez nas pożyczki pod zastaw nieruchomości pożyczkodawcy opierają się o dane zawarte w oświadczeniu o posiadanych zobowiązaniach w chwili składania wniosku zatem fakt, iż kiedyś klient mógł mieć zaległość na karcie kredytowej w wysokości 100 PLN nie ma większego znaczenia.

Podobnie weryfikacja dochodu jest prosta i przejrzysta. Klient oświadcza, iż jego firma posiada dochód w konkretnej wysokości za okres ostatnich dwunastu miesięcy i to wystarczy do podjęcia decyzji. W razie wątpliwości pożyczkodawca może poprosić o historię rachunku za ostatni miesiąc w celu uwiarygodnienia wysokości dochodu.

Co mogę zyskać dzięki pożyczce pod zastaw nieruchomości?

Ogromną zaletą pożyczki pod zastaw nieruchomości jest możliwość spłaty wielu posiadanych zobowiązań jedną pożyczką i spłacanie jednej raty. Docelowo po spłacie problematycznych zobowiązań można starać się o wykreślenie danych ich dotyczących z BIK i innych baz. Jest to szansa dla wielu firm aby powrócić do możliwości finansowania przez banki, starania się o leasing dużo taniej i na dużo wyższe kwoty.

Kolejną zaletą oferowanej przez nas pożyczki jest to, że nie jest ona rejestrowana z BIK i innych bazach dzięki czemu nie wpływa ona na Twoją zdolność kredytową a jej spłata nie brana jest pod uwagę w ocenie punktowej co może pomóc w jej dalszemu refinansowaniu.

Koszty pożyczki

Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, koszty notarialne, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulanie.Zobacz więcej

Dla kogo pożyczka poza bankowa pod zastaw nieruchomości?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana jest osobom posiadającym nieruchomość na terenie Polski. Można też ją uzyskać jeśli osoba trzecia nam jej użyczy

Zła historia kredytowa i co dalej?

Każdy z nas posiada zobowiązania finansowe nawet osoby bez kredytów w codziennym życiu płacą regularnie za usługi lub daniny na rzecz państwa.

Masz pytanie? Zadzwoń!

507 77 17 17