Pożyczka pod zastaw działki


Jak dostać pożyczkę pod zastaw działki?

W przeciwieństwie do banków nie potrzebujemy mnóstwa dokumentów i zaświadczeń a do decyzji w sprawie pożyczki prosimy jedynie o

 1. numer księgi wieczystej
 2. numer uchwały w sprawie zatwierdzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Na podstawie tych danych dokonujemy wyceny wartości rynkowej działki i możemy przedstawić ofertę pożyczki a to wszystko w ciągu 24 godzin!  

Pożyczka pod zastaw mieszkania
pożyczka pod zastaw domu

Pożyczka szybka, tania, bezpieczna

Nasza oferta jest dla Ciebie zrozumiała i czytelna? Pamiętaj aby otrzymać naszą pożyczkę pod zastaw działki nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń o dochodach, PiTów ani poręczeń. Nie weryfikujemy też BiKu i innych baz.

Chcesz podpisać umowę? Jej wzór otrzymasz od nas na maila w celu zapoznania się z zapisami. W razie pytań służymy radą i pomocą. Umowę podpisujemy u notariusza. Potrzebujesz do tego jedynie aktu notarialnego własności i aktualnego wypisu z rejestru gruntów, który uzyskasz od ręki z urzędu miasta lub ze starostwa powiatowego.

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając nieruchomość położoną na terenie Polski
 • do 50% wartości działki
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy
  w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty
do uzyskania pożyczki

Numer Księgi Wieczystej nieruchomości

Powierzchnia użytkowa nieruchomości

Wypis z Rejestru Gruntów

Aktualne zdjęcia nieruchomości

(zrób zdjęcia działki oraz od drogi dojazdowej)

Zamów bezpłatną ofertę

 

Bezpieczne i czytelne zasady

Naszą pożyczkę pod zastaw działki możesz wykorzystać na dowolny wybrany przez siebie cel. Może być to zarówno dokończenie budowy domu jak i zakup sprzętu do firmy lub kapitał obrotowy.

Okres spłaty wybierasz sam, może być to rok z gwarancją przedłużenia lub od razu trzy lata z możliwością dalszej prolongaty. Spłata pożyczki pod zastaw działki jest prosta, sam wybierasz czy chcesz splatać miesięcznie same odsetki a cały kapitał na koniec czy odsetki wraz z kapitałem w wygodnych ratach. Pamiętaj, że umowę zawsze możesz przedłużyć, warunkiem jest terminowa spłata rat miesięcznych.

Jeśli jesteś inwestorem i kupiłeś działkę w celu budowy na niej domu lub innego obiektu nie musisz się obawiać, nasza pożyczka jest zabezpieczona hipoteką, prawo własności pozostaje u Ciebie, możesz budować, inwestować lub sprzedać działkę bez żadnego problemu w każdej chwili. Gwarantujemy możliwość wykreślenia hipoteki natychmiast po spłacie pożyczki.

Pożyczka pod zastaw mieszkania
Pożyczka pod zastaw mieszkania

Koszty pożyczki

Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty
to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, opłata za wycenę nieruchomości, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulalnie.

Umowa i zabezpieczenie

Umowę pożyczki podpisujesz w obecności wybranego notariusza. Umowę zawierasz na ustaloną wcześniej kwotę pożyczki, okres spłaty oraz dogodną dla Ciebie wysokość miesięcznej raty.

Zabezpieczeniem pożyczki może stanowić zarówno hipoteka jak i przewłaszczenie na zabezpieczenie wierzytelności pieniężnej. Gwarancje zwolnienia zabezpieczeń po spłacie pożyczki zawarte są w umowie pożyczki podpisywanej i poświadczanej przez notariusza. Wzory umów oraz załączników możesz uzyskać po przedstawieniu wstępnej oferty w sprawie udzielenia pożyczki.

Pożyczka pod zastaw działki​