Pożyczka bez BIK

Pożyczka bez BIK

Największą korzyścią pozabankowej pożyczki pod zastaw nieruchomości jest szybkość i łatwość jej otrzymania. Służy temu brak weryfikacji w bazach takich jak BIK, BIG, ERIF czy MIG BR. Jeśli zatem masz złą historię kredytową ale posiadasz nieruchomość i możesz wykazać dochód np. z działalności to oferowana przez nas pożyczka jest dla Ciebie.

bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK
pożyczka pod zastaw domu

 

Minimum formalności, maksimum korzyści 

Co jest potrzebne aby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

To bardzo proste, zawsze prosimy o zdjęcia nieruchomości, numer Księgi Wieczystej oraz oświadczenie o wysokości i źródle dochodu oraz o posiadanych zobowiązaniach. W trakcie analizy nie weryfikujemy Twoich danych lub Twojej firmy w bazach więc decyzja jest podejmowana bardzo szybko. Do finalizacji umowy potrzebny jest akt notarialny, numer NIP oraz w przypadku działek wypis z rejestru gruntów.

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając nieruchomość położoną na terenie Polski
 • do 50% wartości nieruchomości
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy
  w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty
do uzyskania pożyczki

Numer Księgi Wieczystej nieruchomości

Powierzchnia użytkowa nieruchomości

Wypis z Rejestru Gruntów

Aktualne zdjęcia nieruchomości

(zrób zdjęcia działki oraz od drogi dojazdowej)

Zamów bezpłatną ofertę

Dlaczego inni odmówili mi udzielenia pożyczki?

Na ogół przyczyną odmowy otrzymania pożyczki są opóźnienia w spłacie zobowiązań lub bardzo restrykcyjne zasady obliczania zdolności kredytowej. Zarówno banki jak i firmy pożyczkowe opierają swoją analizę o dane z baz typu BIK oraz liczne dokumenty potwierdzające posiadanie zdolności kredytowej.

W przypadku oferowanej przez nas pożyczki pod zastaw nieruchomości pożyczkodawcy opierają się o dane zawarte w oświadczeniu o posiadanych zobowiązaniach w chwili składania wniosku zatem fakt, iż kiedyś klient mógł mieć zaległość na karcie kredytowej w wysokości 100 PLN nie ma większego znaczenia.

Podobnie weryfikacja dochodu jest prosta i przejrzysta. Klient oświadcza, iż jego firma posiada dochód w konkretnej wysokości za okres ostatnich dwunastu miesięcy i to wystarczy do podjęcia decyzji. W razie wątpliwości pożyczkodawca może poprosić o historię rachunku za ostatni miesiąc w celu uwiarygodnienia wysokości dochodu.

Pożyczka pod zastaw mieszkania
pożyczka pod zastaw domu

Co mogę zyskać dzięki pożyczce pod zastaw nieruchomości?

Ogromną zaletą pożyczki pod zastaw nieruchomości jest możliwość spłaty wielu posiadanych zobowiązań jedną pożyczką i spłacanie jednej raty. Docelowo po spłacie problematycznych zobowiązań można starać się o wykreślenie danych ich dotyczących z BIK i innych baz. Jest to szansa dla wielu firm aby powrócić do możliwości finansowania przez banki, starania się o leasing dużo taniej i na dużo wyższe kwoty.

Kolejną zaletą oferowanej przez nas pożyczki jest to, że nie jest ona rejestrowana z BIK i innych bazach dzięki czemu nie wpływa ona na Twoją zdolność kredytową a jej spłata nie brana jest pod uwagę w ocenie punktowej co może pomóc w jej dalszemu refinansowaniu.

 

Koszty pożyczki


Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty
to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, opłata za wycenę nieruchomości, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulanie.