Oddłużanie

PFP Hermes oferuje kompleksową usługę oddłużania w oparciu finansowanie zabezpieczone nieruchomością.Jeśli posiadasz wiele kredytów lub pożyczek gotówkowych a spłata wysokich rat powoduje brak płynności finansowej możesz teraz uzyskać finansowanie na spłatę tych wszystkich zobowiązań i spłacać jedną niższą ratę!

Wysoka wartość rat spowodowała u Ciebie zatory płatnicze oraz zaległości w zapłacie podatków oraz składek do ZUS? Teraz możesz spłacić te zaległości pożyczką i zacząć spokojnie prowadzić swój biznes.

Jeśli Twoja sytuacja jest złożona a jednym z problemów są zajęcia komornicze Twojego majątku już teraz mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci pożyczki oddłużeniowej na spłatę wszystkich zobowiązań komorniczych i egzekucyjnych.

PFP Hermes – pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości

pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości, pfphermes

Zadzwoń

Ile chcesz pożyczyć?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comodo One Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19/74 w celu przedstawienia oferty finansowania na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (rodo@pfphermes.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wróć
×