Loader

Pożyczka bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US

Czym jest pożyczka bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US?

Pożyczek bez BIK, KRD, BIG, ERIF (a w przypadku przedsiębiorców US i ZUS) udzielają tylko niektóre firmy. Są jednak pewne sposoby, jakie pozwalają na uzyskanie wsparcia nawet w przypadku osób, które nie mają pozytywnej historii w powyższych rejestrach.

Prywatne pożyczki pod zastaw działki, mieszkania, domu to wygodne rozwiązanie, które pozwala zdobyć środki finansowe w nagłych sytuacjach.

BIK, KRD, BIG, ERIF to rejestry, w których można znaleźć informacje o zadłużeniu. Firmy pożyczkowe często wykorzystują te bazy do zbadania zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Pożyczka bez BIK, KRD, BIG czy ERIF to zazwyczaj produkt finansowy oferowany przez podmioty, które nie weryfikują pożyczkobiorców w powyższych bazach lub traktują zawarte w nich zapisy „z przymrużeniem oka”. Może to być m.in. pożyczka pod zastaw nieruchomości (domu, mieszkania, działki).

Często pożyczki bez baz to pożyczki dla osób zadłużonych, bez zdolności kredytowej lub z innymi  zobowiązaniami. Weryfikacja pożyczkobiorcy w takich przypadkach ma łagodniejszą formę, a odsetek wniosków pożyczkowych bez pozytywnej oceny jest zdecydowanie niższy niż w przypadku kredytu bankowego czy pożyczki na tradycyjnych zasadach.

Plusy i minusy pożyczki bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US

Plusem pożyczek bez baz z pewnością jest szybkość uzyskania środków pieniężnych. Również pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości umożliwia szybką wypłatę gotówki. Konieczne jest jedynie skompletowanie wymaganych dokumentów (np. numer księgi wieczystej nieruchomości, czasami wypis z rejestru gruntów) oraz wypełnienie wniosku.

Brak analizy BIK, KRD, BIG, ERIF (oraz zaświadczenia z US lub ZUS w przypadku firm) sprawia, że na wsparcie mogą liczyć osoby zadłużone, a nawet z zajęciem komorniczym lub egzekucyjnym. Prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości (mieszkania, domu, działki) może więc zostać udzielona osobom, które mają złą historię kredytową.

Minusem tego typu zobowiązań – tak jak i kredytu w banku czy pożyczki z weryfikacją w rejestrach – jest to, że każde opóźnienie w spłacie zazwyczaj skutkuje listownym lub telefonicznym przypominaniem o zaległościach oraz naliczeniem odsetek karnych za zwłokę.

Jak uzyskać pożyczkę bez BIK, KRD, BIG, ERIF, US?

Uzyskanie pożyczki bez BIK, KRD, BIG, ERIF (a w przypadku firm US czy ZUS) w przypadku niektórych pożyczkodawców może okazać się trudne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy pożyczki pod zastaw mieszkania, domu, działki. W przypadku takiego produktu finansowego najważniejszy jest fakt posiadania nieruchomości znajdującej się na terenie Polski. Możliwe jest otrzymanie pomocy finansowej zarówno przez osoby prowadzące już od dłuższego czasu działalność, jak i te które dopiero planują jej rozpoczęcie. Wartość zobowiązania może natomiast wynieść nawet do 60% wartości nieruchomości.

Starając się o pożyczkę, należy wypełnić wniosek. W formularzu wystarczy podać swoje dane oraz podstawowe informacje o nieruchomości (m.in. numer księgi wieczystej wraz ze zdjęciami nieruchomości).

W razie wątpliwości w kwestii takiej jak pożyczki pozabankowe pod zastaw domu, mieszkania, działki, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Chętnie służymy pomocą, indywidualnie rozpatrując każdy przypadek.

 

Ostatnie posty

Dla kogo pożyczka poza bankowa pod zastaw nieruchomości?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana jest osobom posiadającym nieruchomość na terenie Polski. Można też ją uzyskać jeśli osoba trzecia nam jej użyczy

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dzięki temu, że nasze rozwiązanie jest tak proste możesz zyskać: środki finansowe na dowolny cel w ciągu kilku dni,