Pożyczka dla przedsiębiorców

 

Pożyczka dla przedsiębiorców

Oferowana przez nas pożyczka pod zastaw nieruchomości jest dedykowana dla przedsiębiorców. Jest to idealna forma finansowania zarówno dla dużych spółek jak i małych jednoosobowych działalności gospodarczych. 

Jeśli dysponujesz nieruchomością, która może stanowić zabezpieczenie to oferujemy Ci pożyczkę nawet do 60% jej wartości.

 
pożyczka dla przedsiębiorców
pożyczka pod zastaw domu

 

Na dowolny cel nawet
do 10 mln pln

Dlaczego warto wnioskować o pożyczkę pod zastaw nieruchomości? Bo zyskasz ją na dowolny wybrany przez Ciebie cel firmowy. Może to być zarówno spłata kredytów, pożyczek lub zadłużenia w stosunku do ZUS czy US jak i zakup towaru czy budowa siedziby Twojej firmy. Kwoty pożyczek, które oferujemy są bardzo zróżnicowane i zależą od potrzeb firmy. Minimalnie oferujemy 30.000 PLN a maksymalnie nawet 10 mln PLN brutto. 

Oferowana kwota pożyczki jest zawsze zależna od wartości nieruchomości i możliwości jej spłaty. Bardzo istotnym elementem naszej oferty pożyczki pod zastaw jest elastyczna forma spłaty. Przedsiębiorca może spłacać co miesiąc zarówno same równe raty odsetkowe jak i kapitał wraz z odsetkami lub jeśli wymaga tego sytuacja cały kapitał wraz z kosztem odsetkowym na koniec okresu umowy. 

 

Pożyczkę uzyskasz

 • posiadając nieruchomość położoną na terenie Polski
 • do 50% wartości działki
 • bez badania zdolności kredytowej
 • na podstawie oświadczenia o dochodach
 • prowadząc działalność gospodarczą już od pierwszego dnia jej rejestracji
 • bez zaświadczeń z ZUS, US
 • bez sprawdzania Twojej osoby lub firmy
  w bazach typu BIK, BIG, BR, Erif
 • na dowolny wybrany cel
 • jeśli potrzebujesz ekspresowo uzyskać środki finansowe
 • posiadając złą historie w BIK
 • posiadając zajęcia komornicze lub egzekucyjne

Niezbędne informacje i dokumenty
do uzyskania pożyczki

Numer Księgi Wieczystej nieruchomości

Powierzchnia użytkowa nieruchomości

Wypis z Rejestru Gruntów

Aktualne zdjęcia nieruchomości

(zrób zdjęcia działki oraz od drogi dojazdowej)

Zamów bezpłatną ofertę

Pod zastaw prościej się nie da

Aby uzyskać wstępną decyzję oraz ofertę pożyczki pod zastaw nieruchomości należy jedynie złożyć szybki wniosek na stronie https://pfphermes.pl/wniosek-o-pozyczke/. W ciągu 24 godzin otrzymasz ofertę wraz z warunkami pożyczki.

Jeśli akceptujesz proponowane warunki pożyczkodawca wyślę do Ciebie wzór umowy, listę dokumentów oraz informację na temat proponowanego terminu wizyty u notariusza.

Wypłata środków po podpisaniu umowy następuję w ciągu 24 godzin na wskazany rachunek. Warto również podkreślić, iż pożyczkodawca nie weryfikuje baz typu BIK, BIG czy BR oraz nie wymaga zaświadczeń o niezaleganiu z US czy ZUS. Dochody firmy są analizowane na podstawie oświadczenia lub prognozy dochodów i uproszczonego biznes planu.

pożyczka pod zastaw domu
pożyczka dla przedsiębiorców

Dla każdej firmy, same korzyści

Najważniejszym faktem dotyczącym pożyczki pod zastaw dla przedsiębiorców jest to, że nie ma ograniczeń co wielkości firmy jej dochodów ani stażu na rynku. Finansowanie bankowe dla firm jest obecnie bardzo trudne do uzyskania. Aby spełnić wymogi tych instytucji musisz mieć bardzo wiele czasu i przedstawić ogromną ilość dokumentów i zaświadczeń. 

W przypadku oferowanej przez nas pożyczki pod zastaw nieruchomości czas oczekiwania na środki na koncie to zaledwie dwa, trzy dni. Nie ma też ograniczeń co do branży oraz okresu prowadzenia firmy.

Pożyczkę oferujemy każdej firmie nawet od pierwszego dnia jej istnienia o ile klient dysponuje nieruchomością, która może stanowić zabezpieczenie. Dodatkową korzyścią jest fakt, że pożyczkodawcy nie raportują do BIK co oznacza, że Twoja pożyczka pod zastaw nieruchomości nie wpływa na zdolność płatniczą i nie jest nigdzie wykazywana.

Umowa i zabezpieczenie

Umowę pożyczki podpisujesz w obecności wybranego notariusza. Umowę zawierasz na ustaloną wcześniej kwotę pożyczki, okres spłaty oraz dogodną dla Ciebie wysokość miesięcznej raty.

Zabezpieczeniem pożyczki może stanowić zarówno hipoteka jak i przewłaszczenie na zabezpieczenie wierzytelności pieniężnej. Gwarancje zwolnienia zabezpieczeń po spłacie pożyczki zawarte są w umowie pożyczki podpisywanej i poświadczanej przez notariusza. Wzory umów oraz załączników możesz uzyskać po przedstawieniu wstępnej oferty w sprawie udzielenia pożyczki.

pożyczka dla przedsiębiorców

 

Koszty pożyczki


Podstawowym kosztem pożyczki jest jej roczne oprocentowanie. Obecnie wynosi ono 7% w skali roku. Pozostałe koszty
to m.in.: prowizja za udzielenie pożyczki, opłata za wycenę nieruchomości, prowizja brokerska (o ile dotyczy) i są one ustalane indywidulanie.