O nas

Właścicielem marki PFP Hermes jest Spółka Comodo One. Jest to uczestnik rynku finansowego ze 100% udziałem kapitału polskiego.
Zespół PFP Hermes tworzą analitycy oraz doradcy finansowi posiadający ponad piętnastoletnie doświadczenie na rynku finansowym.
Zaufało nam ponad pięć tysięcy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.Działamy na terenie całego kraju posiadając sieć agencji finansowych w dwunastu największych polskich miastach m.in. Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Białymstoku, Poznaniu, Szczecinie.
Adres centrali: ul. Teligi 5/8 02-777 Warszawa,  50 777 17 17 , biuro@pfphermes.pl

PFP Hermes – pożyczki pod zastaw nieruchomości

Ile chcesz pożyczyć?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comodo One Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19/74 w celu przedstawienia oferty finansowania na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (rodo@pfphermes.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wróć
×