Gdzie mogę podpisać umowę pożyczki?

Cały proces przyznania pożyczki pod zastaw nieruchomości odbywa się on-line.

Jednak podpisanie umowy pożyczki wraz z ustanowieniem zabezpieczeń to na tyle istotna czynność, że konieczna jest wizyta u notariusza. Firmy pożyczkowe współpracują z wieloma doświadczonymi notariuszami na terenie całego kraju, tak abyś mógł w dogodnym dla niego miejscu sprawnie i bezpiecznie zawrzeć umowę pożyczki.

Po podjęciu decyzji oraz przedstawieniu wstępnej oferty przekazana zostanie Tobie informacja na temat nazwy oraz adresu kancelarii notarialnej w której zawarta będzie umowa pożyczki.

 

 

Ile chcesz pożyczyć?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comodo One Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19/74 w celu przedstawienia oferty finansowania na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD (rodo@pfphermes.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wróć
×